Sľubujem vám, že do konca roka začnem organizovať nátlakové akcie, ktoré musia viesť k tomu, aby najneskôr do niekoľkých mesiacov Matovič skončil.

Vážení priatelia,

Vláda sa rozhodla ZATVORIŤ KRAJINU. Opakujem: po tom, ako sa OBYVATELIA TEJTO KRAJINY, SLOVÁCI a SLOVENKY, celú jar správali nádherne, disciplinovane, veľmi ohľaduplne jeden k druhému. Boli sme na seba, na naše Slovensko, hrdí.

Na začiatku leta bola táto krajina prakticky čistá, mali sme úplné minimum pozitívne testovaných. POKAZIL TO MATOVIČ, blázon, mentálny chudák, histrionik.

Celé leto mali na to, aby sa pripravili na jesennú vlnu, nič neurobili. Naopak, hlúpou, zmätočnou komunikáciou národ len zneistili.

Od mňa, Juraja Draxlera, bývalého ministra školstva, máte v tejto chvíli jasný prísľub. Ešte raz, pod mojím menom, s plnou vážnosťou. Sľubujem vám, že do konca roka začnem organizovať nátlakové akcie, ktoré musia viesť k tomu, aby najneskôr do niekoľkých mesiacov Matovič skončil.

Vytvorím pre tento účel aj formálne nástroje na komunikáciu, ale pokojne sa mi ozývajte aj cez správy tu na FB (ako to aj robíte), v prípade, že máte seriózny záujem zúčastniť sa protestných akcií.

Nebojte sa, mám k dispozícii právnikov a komunikačných expertov, budete so mnou v bezpečí, na druhej strane vám ale nesmie prekážať fyzicky napríklad prísť na protest, zorganizovať niečo online, jednoducho urobiť niečo pre Slovenskú republiku a jej budúcnosť. Zapojte sa.

Počas núdzového stavu netreba verejné obstarávanie, Matovič a ľudia v jeho vláde situáciu využívajú na kšefty pre blízke osoby.

Premiér si splnil aj svoj utkvelý sen, že bude trestať tých, čo nebudú mať absolvované tie jeho pochybné testy.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies