Trampoty Matovičových extrémne jednoduchých ľudí

Pred vyše rokom by dal za svoju kandidátnu listinu Igor Matovič aj ruku do ohňa! Matovič bol “presvedčený”, že elita národa môže sedieť na schodoch jeho mítingov a nových správcov štátu sa dá jednoducho pozbierať na ulici, lenže po roku prišla realita a byť obyčajný, teda skôr jednoduchý na spravovanie štátu nestačí.

Fakt, že jednoduchosť oblečená do obyčajnosti a falošnej slušnosti narazila na realitu politiky už dávno, ale za posledných sedem dní sa Matovičovi ľudia dostali do zúfalých a amatérskych pozícií, z ktorých by ich ešte ako tak mohol dostať ich volebný líder! Lenže Matovič zmizol a pochopil, že ruku v ohni by si reálne mohol popáliť!

Zosivelá biela vrana a pád Heráka

 Zúfalí ľudia robia zúfalé činy, ale ak sa k zúfalosti uchýlia politici, tak je to komické s trpkou príchuťou pre voliča, ktorý toto dokázal zvoliť do vrcholných kresiel štátu. Bezradný počin bývalého ministra pôdohospodárstva Jána Mičovského reálne ukončil pohľad mnohých ľudí, že Mičovský je, resp. bol slušný človek. Biela vrana zosivela, keď si uvedomila, že podaním demisie príde o miesto v štátnej limuzíne a rozhodla sa vziať späť podanú demisiu, pričom sa opierala o tisícky podporných listov!

Nebezpečné známosti Igora Matoviča

Mičovského mali podporiť lesníci a malí farmári, vraj išlo o tisícky, a tak sa rozhodol zostať na bojovom poli a zabudol sa pozrieť na prieskum dôveryhodnosti, ktorý ho posielal na dôchodok. Mičovského bezradnosť tvrdo potrestal hovorca Eduard Heger a prezidentka Zuzana Čaputová, ktorý si z Bielej vrany urobili handru na vytretie podlahy! Čaputová si na starčekovi ukázala, že vie byť nekompromisná a Heger ukázal farizejstvo v priamom prenose, a tak titul Bielej vrany zosivel rovnako ako Mičovského hlava zbledla…

Bývalý poslanec Ján Herák jeden zo slušných ľudí od Matoviča sa rozhodol presvedčiť verejnosť, že tri obvinenia zo sexuálneho zneužívania maloletých sú len spôsob ako chcú “domovácke” deti na seba upútať. Podľa odborníkov je to klasická obhajoba, keď sa obvinený snaží hodiť vinu na obete a on v záujme ochrany svojho mena a rodine opúšťa v Herákovom prípade poslanecké kreslo.

Momentálne nastavená spravodlivosť, ale posiela bývalého poslanca do väzby, nakoľko existuje reálne podozrenie ovplyvňovania svedkov, ktoré má dokonca aj video formu z dielne Herákovho asistenta, ktorý dáva pokyn animátorom nediskutovať o Herákovom prípade! Prečo nemajú animátori diskutovať? Túto otázku by si mali položiť brachiálne zložky na Slovensku, lenže vďaka rozviazaným rukám a neschopnému ministrovi vnútra Romanovi Mikulcovi sa brachiálne zložky zaoberajú sami sebou a vedú otvorenú vojnu, ktorú už nevidí len slepý!

QUO VADIS Justícia ?

 Trampoty “jednoduchého” ministra Mikulca

Matovič sa už ohňa, do ktorého chcel klásť ruky za svojich ľudí bojí. Nevyšiel ani po útoku na svojho ministra zo strany koaličnej Sme rodina, ktorá síce Mikulcovi nedôveruje, ale za jeho odvolanie zahlasujú len Peter a Adriana Pčolinský, a teda členovia rodinného klanu, z ktorého bývalý šéf SIS je vo väzbe! Mikulec tvrdí, že v tomto prípade ide len o rodinný problém a stret záujmov. Mikulec trvá na tom, že žiadna vojna policajtov na Slovensku nie je a ide o prirodzený priebeh očisty po zlých vládach Smeru-SD! Ešteže tu máme argument “lebo Fico”, ktorý je vždy po ruke aj mľaskajúcemu ministrovi vnútra…

Robert Fico je pre Mikulca “hajzel, chrapúň a gauner”, čo by si ľudia na Slovensku mali uvedomiť a netreba zabúdať na to, že Fico už v rok 2014 nemal byť v politike, taká je obhajoba Mikulca, ktorý podľa Fica skartoval dôkazy o kšeftoch vo vojenskom spravodajstve a nazval ho “skartovačom”. Bezradnosť Mikulca a trápny argument “lebo Fico” len poukazuje na to, že “jednoduchý”  ľudia na čele štátu nemajú čo robiť. Počas pandémie Mikulca nebolo ani vidieť, pravdepodobne sa schovával pred vírusom tak, že nič nerobil, ale tvrdú príučku z politiky mu nedal len Fico.

Do Mikulca si stihla kopnúť aj bývalá premiérka Iveta Radičová, ktorá ho stiahla zo služby vo vojenskom spravodajstve. Ak by Radičovej vyhovovala súčasná opozícia, tak by na Mikulca niečo povedala, lenže dnes ho potopila len slovami “nateraz nebudem vstupovať do sporu s ministrom Mikulcom a nebudem prihrávať na smeč opozícii.” Čože to Radičová vie? Určite to nebude len informácia o “fejkových” hodinkách ministra, ktoré mu vraj kúpila manželka spoločne s mamou a synom, čo by Mikulca v dnešnej “slušnokoalícii” o kreslo ministra určite nepripravilo!

Kuciakova vražda- finále, 1.časť: Hystéria inkvizítorov odštartovala

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies