VIDEO: Advokáti o procese s JUDr. Dušanom Kováčikom: Mohol byť odsúdený za podporu zločineckej skupiny? (1. časť)

Predmetné video obsahuje argumentáciu jeho advokátov, ktorá jednoznačne preukazuje, že JUDr. Dušan Kováčik sa objektívne nemohol dopustiť zločinu založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny za ktorý bol odsúdený a z dôvodu ktorého mu bol uložený tiež trest prepadnutia celého majetku.

Video predstavuje 1. časť zo série videí týkajúcich sa súdneho procesu s JUDr. Dušanom Kováčikom na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku v ktorom bol rozsudkom zo dňa 20.09.2021 odsúdený na trest odňatia slobody vo výmere 14 rokov.

Vo videu sa Vám obhajcovia JUDr. Dušana Kováčika pokúsia ľudskou rečou priblížiť niektoré z mnohých argumentov, ktoré sú obsahom odvolania proti rozsudku zo dňa 20.09.2021 o ktorom bude rozhodovať Najvyšší súd SR.

Predmetné video obsahuje argumentáciu, ktorá jednoznačne preukazuje, že JUDr. Dušan Kováčik sa objektívne nemohol dopustiť zločinu založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny za ktorý bol odsúdený a z dôvodu ktorého mu bol uložený tiež trest prepadnutia celého majetku.

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies