Vojnoví štváči patria do basy, nie do prezidentského paláca

Americká veľvyslankyňa Bridget Brinková dnes prostredníctvom svojej hovorkyne Zuzany Čaputovej oznámila pohľad Spojených štátov amerických na situáciu na Ukrajine.

Toľko hoaxov, koľko dnes z úst vypustila Čaputová, to je zatiaľ slovenský rekord. Ak ešte po dnešku niekto pochybuje, či je Čaputová americká agentka, tak žije na inej planéte.

Čaputová prečítala, že Rusko nás vraj chce pripraviť o slobodu. V skutočnosti Rusko nemá voči Slovensku žiadne požiadavky, naopak, na stole je americká okupačná zmluva, ktorá nám zoberie slobodu na minimálne 11 rokov.

Ďalší Čaputovej hoax – Rusko vraj chce, aby bývalé komunistické štáty, vrátane Slovenska, nemali na svojom území základne NATO. Rusko pritom hovorí o „postsovietskych“ štátoch a pokiaľ viem, Slovensko nikdy nebolo súčasťou ZSSR.

Ruský prezident Putin vraj chce použiť silu. To je čistý hoax, Putin naopak hovorí o dialógu a mierovom hľadaní riešenia. Silou sa vyhráža NATO.

Ďalej Čaputová zadrela, že niekto popiera právo Ukrajiny rozhodnúť sa o NATO. To je klamstvo. Rusko očakáva od NATO, že Ukrajinu odmietne a je naším právom Ukrajinu odmietnuť.

Alebo chce Čaputová zbaviť Slovensko možnosti slobodne sa rozhodnúť? Záleží jej viac na ukrajinských banderovcoch než na Slovákoch? Zjavne áno.

Čaputovej výzvy na pomoc Ukrajine sú výzvami na vojnu. Slovensko nemá právo montovať sa do sporu Ruska a Ukrajiny a ak hlava štátu štve národ do vojny, je to trestný čin.

Keď Čaputová súkala frázy o tom, že nesmieme byť „slabý článok“ a musíme udržať jednotu NATO, znela ako Brežnev v sukni – len s tým rozdielom, že Leonid Iľjič hovoril o Varšavskej zmluve a ona o NATO. Leo mal hustejšie obočie, inak sú na nerozoznanie.

Potom Čaputová zase raz vynadala Slovákom – za to, že 44% z nás obviňuje USA a NATO z agresie voči Rusku. Čaputovej je Slovákov „ľúto“, Slováci sú vraj „omyl“ a americkí agenti vraj musia viac klamať, aby Slovákov oblbli. Úžasné.

Vzápätí pokračovala v hysterických útokoch na Rusko. Vraj Rusko má armádu na ukrajinských hraniciach a preto je agresor. Pravda je, že na rozdiel od USA, Rusi majú svoju armádu na svojom území.

A v skutočnosti sú to Spojené štáty, ktoré vyslali svoje vojská na ruskú hranicu, nie Rusi, ktorí by boli na hraniciach USA. Čaputová klame a primitívne kope do Ruska.

A bonbónik na koniec. Žiadna vojna nie je, ale Madam Doložka už teraz víta ukrajinských utečencov. Američania vyvolajú vojnu a my si to zase máme vyžrať, bravó! Mne je z jej prejavu normálne nevoľno.

Čaputová dnes definitívne odhodila svoju sladkú masku. Nenávidí Rusko a otrocky slúži USA. Chystá sa podpísať okupačnú dohodu s USA a ženie národ do vojny proti bratskému ruskému národu. A klame, klame a klame.

Od Šaňa Macha nezaznel v slovenskej politike taký militaristický prejav, aký dnes dala Čaputova. Úplne sa odtrhla z reťaze.

Už niet žiadnych pochýb – v Prezidentskom paláci sedí agentka cudzej mocnosti a vojnová štváčka. Ona nie je našou prezidentkou, ona je americkou slúžkou.

Generálna prokuratúra by mala bezodkladne spustiť vyšetrovanie, či Zuzana Čaputová nepácha trestný čin vlastizrady. Väčší dôkaz ako dnešný príhovor už ani nemôže existovať.

#NikdyProtiRusku #CaputovejVlastizrada

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies