Zázrak tisícročia bude, keď ministri Krajči a Krajniak prídu konečne k rozumu

Asi už väčšina z vás videla video, kde skupina ľudí so slovami Chlora buanda salara banda vyprosuje múdrosť pre ministra Krajčiho a ten zas zvestuje, že je opitý Kristovou krvou.

Ak ste to nevideli linky pripájam:

 

Čo chcem povedať.

Predstavte si, že máte vážny zdravotný problém a lekár miesto toho, aby našiel príčinu choroby a stanovil liečbu, zdvihne ruky a povie vám: Chlora buanda salara banda.

K tomuto sme sa dopracovali na Slovensku.

Jeden minister vlády, Krajči, ktorý má koronakrízu zastaviť, je opitý krvou Ježiša Krista a druhý minister Krajniak, sa zase upína na zázrak z roku 1710, keď malo modlenie zachrániť Trnavu pred morovou epidémiou.

Tak živnostníci nemajú z čoho existovať, lebo musia mať prevádzky zatvorené, ale minister, ktorý ich má na starosti, miesto aby sa o nich postaral, tak navrhuje otvárať kostoly a modliť sa za zázrak.

Ja som tvrdý zástanca kresťanských tradícií a náboženskej slobody a doteraz neviem pochopiť niektorých kresťanských hodnostárov, že v rozpore s čl. 24, 13 Ústavy vôbec kostoly zatvorili.

Ale čo naviac neviem pochopiť je to, či zdravotné a ekonomické opatrenia, sú to pravé miesto, kde ich v takejto stredovekej forme uplatňovať.

Minister Krajniak nech miesto vytvárania príležitostí na modlenie za zázrak, radšej robí všetko pre to, aby živnostníci dostali kompenzácie a mali z čoho žiť,       lebo zázrak je, že sú ešte nažive.

Minister Krajči nech okamžite zabezpečí liek ivermectín, aby sa chorí mali čím liečiť, miesto nezmyselného a škodiaceho testovania psími testami, nech okamžite udelí výnimku pre ruskú vakcínu pre tých, ktorí sa chcú vôbec dať očkovať. Je ich asi 300 tisíc ľudí,  ktorí podľa ich vlastných prieskumov chcú ruský Sputník V.

Ministri Krajči a Krajniak, toto sú zázraky, na ktoré netreba čakať, ale treba ich okamžite vykonať, lebo sú vo Vašej kompetencii.

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies