Žilinkovi médiá vyčítajú, že ide do Moskvy

Maroš Žilinka je ruský agent! Minule ho v Lidli videli kupovať ruské vajce – aký väčší dôkaz ešte potrebujete! Slovenské liberálne médiá ho odhalili,

gratulujeme, poprosíme o jednu Pulitzerovu cenu!

Čakal som všeličo, ale to, ako sa pustili do generálneho prokurátora za to, že si len robí svoju robotu a chráni zákony – to je normálne, že groteska.

Nejaké rozkokošené šeligy dokonca Žilinkovi vyčítajú, že ide do Moskvy na nejaké podujatie tamojšej generálnej prokuratúry. No chápete, rozvíjať medzinárodnú spoluprácu je najväčší problém ľudstva.

Ja len, že v Moskve bol nedávno Korčok aj Sulík a nikto z nich ruských agentov nerobil. Logicky – Rusko je náš partner a spolupracujeme s ním v mnohých oblastiach, napríklad pri riešení medzinárodného zločinu.

A úplne najvtipnejšie je, ako tu tie šeligy vyvreskujú o ľudských právach a demokracii. Tým istým šeligám nevadilo, že u nás vo väzbe zabili generála Lučanského a že odpočúvali Roberta Fica.

Preboha, však Rusko je oproti Hegerovej vláde výkladná skriňa demokracie. Tam vo väzbách nezabíjajú ľudí. Ani neodpočúvajú lídrov opozície.

Médiám zjavne nevadí ani to, že Korčok bol na návšteve v Saudskej Arábii, však tam len kameňujú ženy. Nevadí, že Čaputová bola na Ukrajine, veď tam náckovia upálili zaživa len 48 Rusov v Odese.

Nevadí ani to, že Naď bol v USA, ktoré za slobodu slova mučí Juliana Assanga. Nevadí, že Korčok bol v Izraeli, ktorý okupuje sýrske územie a masakruje Palestínčanov. Nič nevadí – iba Žilinkova návšteva Ruska. Jasný agent.

A samozrejme, druhý najväčší problém v ľudských dejinách je Robert Fico. Dnes na tlačovke novinárku z Markízy nezaujímalo nič iné, len to, či šiel po dovolenke do karantény.

No chápete – čo tam po národnej suverenite, vojne či vlastizrade, poďme riešiť nejaké stupídne Mikasove vyhlášky. Tu môže zúriť aj termonukleárna vojna a v povetrí poletovať atómovky, ale oni budú riešiť Ficove dovolenky.

Markízu zjavne niekto zabudol informovať, že ústavný súd pred pár dňami rozhodol, že domáca karanténa zdravých ľudí je protiústavná.

Tým pádom sa im rozpadol celý ten ich segregačný zákon, ktorý vás ako nezaočkovaných nútil chodiť do domácej karantény po návrate zo zahraničia. Mikas dostal K.O. – tento sumo zápas bol nad jeho sily.

Ja netuším, kde bol Robert Fico na dovolenke – je to jeho súkromná vec. Ale keby bol aj na Antarktíde, tak podľa ústavného súdu platí, že domáca karanténa pre zdravých ľudí je protiústavná. Šach-mat.

Nie, milé liberálne médiá, problémom nie sú dovolenky Roberta Fica, ani zahraničné pracovné cesty Maroša Žilinku. Problémom je, že obhajujete americkú okupáciu Slovenska.

Len aby sa raz náhodou nezistilo, že ste útočili na Fica a Žilinku účelovo na pokyn z americkej ambasády či na pokyn amerických vlastníkov…

Pretože ak áno, drahí moji, tak nie Maroš Žilinka, ale vy ste agenti. Americkí agenti. Vlastizradcovia.

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies