Nezákonné konanie, vynieslo vyšetrovateľa NAKA na post vedúceho protikorupčného odboru

Veselý nástup do Nového roku …od pondelka do troch kráľov …

Pondelok 3.1.2022  senát ŠTS Banská Bystrica rozhodol o prepustení JUDr. Františka Poláka z väzby. Hoci retroaktívny prokurátor špeciálnej prokuratúry JUDr. Repa avizoval na pojednávaní podať proti rozhodnutiu odvolanie, v priebehu noci svoj postoj pravdepodobne prehodnotil a svoje rozhodnutie odvolať sa stiahol. Utorok 4.1 2022 bol JUDr. František Polák prepustený na slobodu.

Pravdou je, že prokurátor JUDr. Repa nielenže nezvládol zdôvodniť dôvody väzby, ale jeho žalobu je možné pokojne priradiť k zvyšným sprostánordnym povestiam, z dielne Lipšic …

JUDr. Repa totiž svoju dizertačnú prácu obhajoval zavádzaním retroaktívnych prvkov do trestného konania, čo je nielen zvrátené, ale aj v rozpore s demokratickými princípmi právneho štátu.

Zadosťučinenie sa nedostalo iba JUDr. Polákovi, ale aj super policajtovi NAKA Košice Vereščákovi, za nezákonnosti v konaní bol odmenený pozíciou vedúceho Úradu boja proti korupcii.

Akým spôsobom vymysleli konanie a o nezákonnostiach, na základe ktorých privodili niekoľkým ľuďom väzobné stíhanie je popísané v texte:

 

Fanatická honba na Gorilu a nezákonné praktiky NAKA

Čurilov tím v praxi

Obvinenie a väzobné stíhanie Jaroslava Haščáka a Dany Arpášovej, ktoré vyústilo do akcie ich zadržania 4.12.2020 prebiehali súbežne s megalomanským projektom “špičkových „ vyšetrovateľov NAKA v iných prípadoch, kde za pomoci vydierateľného podnikateľa z Košíc MVDr.  Pavla Konkoľa- a jeho snahy riešiť svoje daňové delikty u vtedajšieho riaditeľa KUFS – dnes známeho kajúcnika Makóa, sa podarilo týmto vyšetrovateľom vykonštruovať spletenec poloprávd, nezmyslov a iných svedectiev, na základe ktorých začali trestné stíhanie vo veci organizovanej skupiny, ktorá mala vykonávať vydieranie, legalizáciu príjmu z trestnej činnosti, podplácanie v prospech tohto podnikateľa prenášaním rôznych úplatkov za zabezpečenia rôznych výhod v daňových orgánoch a kriminálnej službe finančnej správy.

V tej dobe ešte Čurilla netušil, že 13. a 14. 9.2021 sám skúsi väzobné stíhanie za konšpirácie a nelegálne pripravované, vymyslené obvinenia.

Kto je na rade?

Po vzatí do väzby elitných vyšetrovateľov bolo jednoznačné, že čoskoro budú z väzby prepustení, pretože ak by začali spievať bola by to katastrofa

Slovenský James Bond na slobode – Čurillove prepustenie odôvodnil súd nad rámec svojich právomocí

Občania by si mali predovšetkým uvedomiť, že každé politicky motivované nezákonné konanie voči komukoľvek je financované  z peňazí daňových poplatníkov, podobne ako sú z peňazí daňových poplatníkov vyplácané náhrady škody za nezákonné konanie poškodeným.

Lipšicova šachovnica smrti a výroba kajúcnikov vyšetrovateľom NAKA Čurillom

Každý občan by si mal zároveň uvedomiť, že v súčasnosti na Slovensku neprebieha žiadna očista brachiálnych zložiek ani spoločnosti, ale vybavovanie si účtov medzi konkurenčnými skupinami, ktoré v závere zaplatí občan …

Lipšicove nenávistné excesy voči politickým oponentom spojené s väzbou je podstatné urýchlene zastaviť

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies