Biden a Clintonovsko-Sorošovská klika ženie Európu, aj cez Čaputovú, do vojny

USA  v minulom storočí mimoriadne zbohatli na dvoch svetových vojnách v Európe.

Vojenskou silou a pod názvom Pax Americana získali pozíciu svetového lídra dominujúceho v medzinárodných vzťahoch. To im umožnilo ekonomicky parazitovať na zdrojoch celej planéty Zem.

Momentálny ultraliberálny systém riadenia štátu nadväzuje na postupný presun celej výrobnej základne do Číny. Toto si Trump veľmi dobre uvedomoval a chcel tento proces zastaviť. USA pritom už stratilo možnosti vyciciavať cudzie nerastné suroviny a energetické zdroje, čo priviedlo ich ekonomiku do totálneho krachu.

Biden, už teraz prezident rozdelených Spojených štátov na dva tábory, v snahe zabrániť pádu ekonomiky potrebuje súrne novú vojnu v Európe. Domnieva sa, že vojnou obnoví americkú dominanciu vo svete. Po nástupe do funkcie Biden namiesto poďakovania za gratuláciu nazval Putina vrahom. Určite nešlo o náhodu a ani o brept. S prezidentom Trumpom sa plán nedal uskutočniť. Trump jednoducho preto nesmel pokračovať v úrade. Tvrdenia Trumpa o sfalšovaní volieb prezidentských dostávajú reálne kontúry. Ultraliberáli zabránili Trumpovi preformátovať USA na silný národný štát a vrátiť výrobnú základňu z Ázie naspäť do USA.

Prostredníctvom NATO, EÚ a Británie Biden tlačí Ukrajinu do vojnového konfliktu s Ruskom. Registrujeme preto presuny vojsk NATO k ruským hraniciam. Diplomatickú a mediálno-meanstreamovú prípravu obyvateľstva, vrátane Slovenska, že Rusko je agresor. Stupňuje sa tiež Rusofóbna kampaň v tom smere, že Putin je vrah.

Cez Slovensko prúdia vlaky s ťažkou výzbrojou na východ. NATO presúva armádu na hranicu Ruska. Kto komu hrozí? Ukrajina už otvorene nedodržuje Minské dohody, prisúva ťažké zbrane k línii prímeria v Donecku a Lugansku.

Na Ukrajine sa zjavne schyľuje k vojne. Propagandistická príprava beží na plné obrátky. Washington aj Brusel používajú tie isté slová. Vystríhajú pred „akože“ pohybmi ruskej armády na ruskom území.

Rusko vojenské akcie určite nezačne. Ak ich začne Ukrajina, môže sa naplniť varovanie prezidenta Putina, o tom čo hovorí súčasná ruská vojenská doktrína, že ak z niektorej krajiny (i z vojnovej lode, resp. lietadla) vystrelia na Rusko, krajina sa stane cieľom ruskej armády. Rusko presunmi ruských jednotiek po ruskom území nikoho neohrozuje a vojakov môže presúvať podľa vlastného uváženia a robí to pravidelne a preventívne dlhodobo, pričom vojensky nikoho nenapadlo.

Slovensko sa žiaľ stáva mostom k agresii a médiá mlčia.

Korčok a Klus svojimi vyhláseniami v mene Slovenských občanov podporujú vojnové provokácie proti Rusku. Čaputová a Heger zhodne rovnako mlčia. Znamenajú ich postoje, že chcú zatiahnuť Slovensko do vojny s Ruskom?

Pred kým chcú chrániť Slovensko na západnej hranici Ruska? Keď sa tam presúva vojenská technika NATO.

Vyzývam preto Čaputovú a Hegera, aby sa verejne dištancovali od doslova provokačných krokov za účelom vyvolania vojny s Ruskom.

Nezabudnite pani Čaputová na to, že naši vojaci vždy, keď neSlováci v minulom storočí hnali Slovákov do vojny proti Rusku, títo pri prvej príležitosti s radosťou prebehli k Rusom.

Šialení liberáli v Bielom dome, aby mohli vnucovať svoju dominanciu vo svete a  aby  sa USA ekonomicky zachránilo nesporne potrebuje v Európe vojnu.

https://www.youtube.com/watch?v=NAqFoBpBc2s&t=3s       https://open.spotify.com/episode/3b1g6z9vKLZV4rTWXLaUIB?si=knM7K-4OS2qEhJHYq_oHZg

https://anchor.fm/stefan-harabin/episodes/Biden-a-Clintonovsko-Soroovsk-klika-enie-Eurpu–aj-cez-aputov–do-vojny-eug840 https://open.spotify.com/episode/3b1g6z9vKLZV4rTWXLaUIB?si=knM7K-4OS2qEhJHYq_oHZg

https://anchor.fm/stefan-harabin/episodes/Biden-a-Clintonovsko-Soroovsk-klika-enie-Eurpu–aj-cez-aputov–do-vojny-eug840

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies