Čaputovej „interpretačná doložka“.

Keby bola Čaputová na výplatnej páske CIA, nevyzeralo   by to inak

To, že Zuzana Čaputová podporuje americkú okupáciu, asi nikoho neprekvapilo. Keď niečo vyzerá ako americký agent, chodí ako americký agent a kváka ako americký agent – tak je to americký agent.

Pred voľbami dostala Čaputová 175 tisíc dolárov od americkej mimovládky. Celý jej život ju financoval Soros. S americkou veľvyslankyňou rieši vládne krízy.

A mimochodom, kampaň jej zaplatili milionári z Esetu, ktorých ruské ministerstvo zahraničných vecí obvinilo, že spolupracujú s americkými tajnými službami.

So svojim životopisom by sa mohla prihlásiť na prácu v CIA. Slovákom zareže referendum, ale strata národnej suverenity jej nepríde protiústavná. To je tak, keď visíš na Brinkovej špagátiku.

Nič sme od nej neočakávali, no napriek tomu Lejdy Doložka včera šokovala celé Slovensko. Nie preto, že sa prihlásila k americkému militarizmu, to sa dalo čakať – ale preto, ako drzo a bezočivo klamala.

Povedzte – kto je väčší dezinformátor na Slovensku ako Zuzana Čaputová? Ako môže povedať, že Obranná dohoda s USA zvyšuje ochranu našej suverenity, keď nám suverenitu Američania berú?

Ako môže v tej svojej trápnej doložke povedať, že Slovensko sa môže v ktoromkoľvek prípade znovu prihlásiť ku svojej trestnej právomoci, keď sa v zmluve jasne píše, že Američania nemusia trestné činy so sadzbou do troch rokov ani len hlásiť?

Ako môže šíriť hoax, že naši susedia majú rovnakú dohodu s USA, keď každý vie, že náš bratský český národ žiadnu DCA s Američanmi nemá?

Ako môže tliachať (ospravedlňujem sa za škaredé slovo, ale používa ho sama Čaputová, takže je to určite vrchol štátnickosti), že dohoda neumožňuje jadrové zbrane, keď sa v nej jasne píše, že sem Američania môžu navoziť čo len chcú a ani nám to nemusia oznámiť?

Všetko, čo zo seba včera vypustila, bola lož. Keby platila Kolíkovej novela o 10 rokov basy za hoaxy, tak už Čaputová chodí s Kočnerom na raňajky vo väzení.

Ale úplne najlepší fór bola tá jej „interpretačná doložka“. Prosím vás, poďme dnes všetci do banky a oznámme im, že už viac nebudeme splácať hypotéku.

Napíšme si „interpretačnú doložku“ k hypotéke, že podľa nášho výkladu už nemusíme zaplatiť banke ani flocha – určite budú radi. Myslím, že sa na nás dosýta nasmejú – zhruba tak, ako Američania na Čaputovej.

Mrs. Doložka si včera prehrala prezidentské voľby. S výnimkou detičiek hamburgerov, ktoré by chceli, aby sa Slovensko stalo 51. štátom USA, sklamala všetkých – aj tých, ktorí ju považovali za umiernenú. Lebo to, čo včera spravila, bol protislovenský extrém.

Musí predsa vedieť, že väčšina Slovákov tu nechce americké základne. Slováci sú na to kvôli dejinám 20. storočia mimoriadne citliví. Nikto nechce vojnu s Ruskom, nikto nechce ďalšie okupácie.

Už sme sa napočúvali veľa o tom, ako nás „spojenci“ bránia, aj o „dočasnom vstupe bratských vojsk“ a tak… Už to na nikoho nezaberá, maximálne tak na tupcov ako Naď, čo nepoznajú ani len dejiny svojej vlasti.

Čaputová si včera mohla nad dohodou s USA umyť ruky ako Pilát Pontský a dať na ústavný súd aspoň narušenie suverenity – mohla sa aspoň tváriť, že nie je americký agent. Takto sa stala symbolom americkej okupácie.

Od včera už celé Slovensko vie, že máme skorumpovanú prezidentku. Z Ameriky jej zaplatili kampaň a odvtedy ju ovládajú. Hovorí sa tomu vlastizrada, pani Čaputová – vlastizrada.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies