Celá téma plošného testovania je len mediálna maškaráda, aby koalícia prekryla, že práve dnes ide v parlamente zobrať seniorom trinásty dôchodok a robotníkom minimálnu mzdu.

Všetci hovoria len o testovaní a oni v parlamente nenápadne ozobračia ľudí o vyše miliardu eur – dnešný deň je deň sociálneho pekla.
Premiér Igor Matovič sa vyhráža, že zdravých ľudí, ktorí sa nezúčastnia jeho celoplošnej gigantickej hry „nakaz svojho kamaráta“, pošle povinne do karantény – zoberie im slobodu ako posledným kriminálnikom. Toto je predsa totalitný prístup!
Predseda NR SR Boris Kollár na nedávnej tlačovke prosil o spoluprácu aj opozíciu, ale keď sme dnes žiadali, aby sem do parlamentu prišiel niekto z vlády a v normálnej rozprave, kde môžeme debatovať, predniesol plán na testovanie, tak nám náš návrh zarezali. Toľko k ich dobrej vôli.
Kollár dokonca bezprecedentne vylúčil z programu schôdze jeden z našich návrhov – arogancia, akú by si nedovolili ani bežní mafiáni. A on od opozície chce, aby sme im pomohli s celoplošným testovaním? Žartuje?
Takže opozícii svojvoľne zapchávajú ústa, ale hlavne, že chcú, aby sme im pomáhali. Toto celé je len veľký podvod. Oni vlastne nechcú, aby celoplošné testovanie bolo úspešné – sami robia všetko preto, aby ho znefunkčnili.
Oni len potrebujú veľkú marketingovú tému na to, aby prekryli Matovičove „van tajm – neks tajm“ zlyhanie v Bruseli. Chcú prekryť sociálny masaker proti dôchodcom a odborom.
Chcú prekryť Kollárove sexuálne dobrodružstvá s rómskym transsexuálom, ktoré sa prevalili tento víkend. Chcú prekryť, že im kolabuje krajina pred očami.
Potrebovali urobiť kšeft za 50 miliónov, čo je suma, za ktorú mohli postaviť nemocnicu a reálne pomôcť ľuďom. Oni radšej tajne, netransparentne a protiprávne kúpili testy od trnavskej firmy, čo je také podozrivé, že už dávno to mala riešiť polícia.
Karma si ich dobehne. Už skoro. A oni to vedia. Kopú do tých najslabších a to sa im vráti. Zo slávneho „chlieb a hry“ zachovali len hry – a tie vyšpicovali do maxima. Chleba ľuďom berú. A prekrývajú to testovacou hrou za 50 mega.
V parlamente bojujeme, ale oni valcujú. Nič iné nevedia.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies