Čo je dovolené Lipšicovi, nie je dovolené Žilinkovi

JUDr. Maroš Žilinka, pre menej chápajúcich Generálny prokurátor Slovenskej republiky, si dovolil podať 35 zásadných pripomienok v medzirezortnom pripomienkovom konaní k Dohode o spolupráci v oblasti obrany medzi vládou Slovenskej republiky a vládou Spojených štátov amerických.

Maroš Žilinka chráni právo a suverenitu

Pobúrenie zo strany koalície a médií fandiacich tomuto zoskupeniu arogantných hlupákov bolo okamžité! Nie preto, žeby Žilinka, teda Generálna prokuratúra urobila niečo, čo nie je v jej kompetencii, ale pobúrilo ich Žilinkove oznámenie prostredníctvom sociálnej sieti! Títo istí “držitelia” pravdy tlieskajú a onanujú pri každom statuse Daniela Lipšica, toho času “náhodou” Špeciálneho prokurátora. Aký je medzi menovanými rozdiel?

Daniel Lipšic nespĺňa elementárne kritériá na špeciálneho prokurátora

Lipšic, ktorý sedí na stoličke prokurátora vďaka pre neho dobre končiacim náhodám, bol ešte nie tak dávno advokátom v kauzách, ktoré hýbali Slovenskom! Lipšic si vďaka týmto kauzám vybudoval v mediálnej verejnosti kult osobnosti, napokon nikto nebol tak blízko a už vôbec by sa nenašiel taký milovník kamier, ktorý by bol ochotný povedať médiám aj niečo navyše, aby ho vyjadrenie dostalo na titulku. Žilinka, ktorý v životopise nemá toľko náhod a odmieta hrať s médiami jednu rodinu, má smolu! Na titulkách nebol často ako Lipšic, a teda nemá dovolené písať statusy o jeho konaní, resp. o konaní inštitúcie, ktorej šéfuje!

Podľa nevojaka Jaroslava Naďa je Žilinka komediant, ktorý robí cirkus okolo dohody s USA! Na Naďovu smolu nikto, a to ani jeho verní psi, nespochybnil pripomienky Generálnej prokuratúry k tejto dohode, ale provládnym a prorežimistickým nohsledom sa nepozdáva forma, ktorú Žilinka zvolil na oznámenie týchto pripomienok! Samozrejme, k statusu nepridal foto s vyhrnutými rukávmi a nehovoril o spoločenstve, mafii, či polenách pod nohami ako Lipšic, ktorý nemá problém s dozorovaním kauzy guvernéra NBS Petra Kažimíra, ktorému bol len nedávno politickým oponentom! Lipšicov arogantný ksicht je, samozrejme, niečo iné ako nezaujímavý Žilinka, ktorý si dovolí ísť na oslavu 300. výročia prokuratúry v Rusku, a to bez povolenia podpierača budov Juraja Šeligu!

Zo Žilinku sa stáva opozičný politik, ruský agent a nepriateľ štátu. Lipšic opäť líže smotanu, a to len preto, že hrá a tancuje na jednu pesničku s vládou a médiami! “Americký sen” neexistuje a dohodu nad rámec NATO s USA nepotrebujeme, rovnako ako tých 100-miliónov, najmä ak máme „financmajstra“ Igora Matoviča, ktorý v prázdnej špajzy robí “zázraky” na počkanie!

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies