Slovenskú armádu Naď doviedol na pokraj katastrofy

Minister obrany Naď musí okamžite odstúpiť. Fraška s Obrannou dohodou s USA, ktorú odmietla komplet celá opozícia, generálna prokuratúra, odbory aj občianska spoločnosť, je len posledným klincom do jeho politickej rakvy.

 

Facka smutnému Ivovi a ešte smutnejšiemu Jarovi

Slovenskú armádu Naď doviedol na pokraj katastrofy. Volajú mi zdesení vojaci, že ich od začiatku januára nútia sa zaočkovať do 60 dní – inak im hrozia drastické zrážky zo mzdy.

Títo ľudia živia rodiny, majú deti, platia účty – takýto brutálny nátlak je proti dôstojnosti a ľudským právam. Je to v rozpore s medzinárodnými nariadeniami aj so slovenskými zákonmi, ktoré zakazujú medicínsky výskum na vojakoch.

Ja chápem, že Naď je zakomplexovaný sociopat a nemožno od neho očakávať ani elementárnu empatiu, ale preboha, nech sa aspoň na sekundu skúsi vžiť do ľudí, ktorí slúžia v armáde.

Vakcíne nedôverujú. Nedajú sa zaočkovať za žiadnu cenu. Práve som dotelefonoval s vojakom, ktorý mRNA technológiu považuje za jed a obáva sa o svoje zdravie. Vcíťte sa doňho, človeče!

Takémuto človeku nemôžete vnucovať covidové očkovanie, pochopte to. Jediné, čo páchate svojim zvrhlým nátlakom, je to, že ubližujete jeho rodine a ničíte mu život. Zlovoľne a samoúčelne.

Počul som príbehy o tom, ako nezaočkovaných príslušníkov ozbrojených síl buzerujú a šikanujú. Vysokoškolsky vzdelaným ľuďom dávajú podradné úlohy, zastrašujú ich, ostrakizujú ich.

Primitív inteligenta nikdy nemôže uraziť

Posielajú ich robiť strážnikov na bránu, vyhrážajú sa im, že ich zo západného Slovenska pošlú na ukrajinskú hranicu, aby im zobrali rodiny. Teraz im idú siahnuť na platy, Naď ich verejne nazýva „lenivcami“ a „mudrlantmi“.

Tento istý minister nadával ľuďom, že sú „opice“. Čo to vypovedá o jeho psychickom rozpoložení? Áno, zjavne mu bolo v detstve ubližované, zjavne má kopu komplexov menejcennosti a áno, zjavne si ich takýmto spôsobom vybíja. Mr. Komplex.

Ale v 21. storočí predsa nemôžeme dopustiť, aby nejaký zamindrákovaný Osmijanko takto ponižoval a degradoval vojakov na základe ich slobodného zdravotného rozhodnutia. Na vojakoch to chcú odskúšať a potom to zavedú na nás všetkých – ide o všetko.

V tom istom čase Naď bez akejkoľvek verejnej diskusie predložil Obrannú dohodu s USA, ktorá de facto znamená stratu národnej suverenity. Opäť sa ukazuje, že ten človek nie je mentálne v poriadku. To takto má fungovať demokracia?

Dnes sa do slovenského politického života zamiešala aj americká veľvyslankyňa Brinková, ktorá vydala škandalózne vyhlásenie na podporu obrannej dohody s USA, plné lží a demagógie.

Brinková len potvrdila, že Slovenskú republiku považuje za americkú kolóniu. Akým právom sa mieša do slovenskej politiky? Akým právom zasahuje do vnútroštátnych záležitostí? Čo si to dovoľuje?

Vážená ambasádorka, tak to obráťme. Ak je všetko v DCA také úžasné, tak aj vy dajte slovenskej armáde k dispozícii tie isté privilégiá na vašom americkom území – chceme mať u vás slovenské základne, chceme beztrestnosť a budeme si do USA voziť, čo len chceme… Už vidím, ako skáčete nadšením!

Hrniec prekypel. Americká ambasáda sa tu správa ako gubernátorský úrad, ľudia už toho majú plné zuby. Počúvam, že sa chystajú obrovské protesty na Hviezdoslavovom námestí pred americkou ambasádou – toto chcete, vážení?

Ak Naď s Brinkovou a Čaputovou chcú, aby na Slovensku rástli protiamerické vášne, nech sa páči, nech ďalej pretláčajú judášsku Obrannú dohodu – výsledkom bude číra nenávisť slovenského národa voči USA. Toto naozaj chcete?

Vážený pán minister,

zhruba polovica slovenskej armády nie je zaočkovaná. Nenávidia vás. A vrie to v nich. Vojakov trýznite a šikanujete.

A teraz chcete ešte aj postaviť slovenské ozbrojené sily do podradnej pozície voči Američanom?

Ich hlavnou úlohou je chrániť národnú suverenitu, ktorú vy idete odovzdať do Pentagonu. Beriete im česť, slobodu aj zmysel života.

Zdvíhate takú vlnu nenávisti voči sebe a Američanom, že ak to celé buchne, už vám nič nepomôže.

Máte už len jedinú možnosť – zastavte vakcinačnú šikanu v armáde, zastavte obrannú dohodu s USA a okamžite odstúpte zo svojej funkcie. Pre vaše vlastné dobro. Pre dobro – Slovenska!

Ďalšia štedrá dotácia pre spriaznené duše ministerstva?

 

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies