Denník N účelovo klamal, aby zase vytváral dojem, že „lebo Fico“

Liberálna kaviareň dostala tento týždeň toľko výpraskov, že sa o tom budú učiť aj detičky na dejepise a budú sa pritom od smiechu klátiť o školské lavice.

Najskôr odpočúvali lídra opozície pod zámienkou, že ako pytliak na chate porcuje jeleňa. A jeleň nechodil a nechodil. Prešiel mesiac, prešiel druhý mesiac, hodiny nahrávok. A jeleň stále nikde.

Príslušníkom však nenapadlo vypnúť kameru, čumeli na Fica a Kaliňáka, ako pojedajú slaninu a čakali na jeleňa. Lebo proste nikdy nevieš. Vypneš kameru a ako naschvál zaklope na dvere jeleň, že hello, boys, tu ma máte, porcujte.

Toto keď sa bude vyšetrovať, orgány činné v trestnom konaní puknú smiechom. A keď sa náhodou zistí, že sú do toho zapletení čurillovci, Lipšic či médiá – juj, to bude rošambo. Juj, to bude rôčikov vo väzení.

Lipšica s Grendelom usvedčil mail Tódovej s popisom ich trestnej činnosti a listiny zo spisu, ktoré odovzdala polícii

A celý tento Watergate spískali len preto, aby sme zistili, že Robert Fico dostal v Grécku soplík, nedôveruje slovenskej polícii a podržte sa – má rád slaninu. Vyrobili mega škandál, ktorý sa zapíše do dejín fašizmu – pro kus žvance.

Darilo sa aj Pfizer-propagande. Najskôr sa im zbláznil Jarčuška, ktorý tu už rok a pol zahlcuje verejný priestor výzvami k dodržiavaniu hygienických pravidiel, noseniu rúšok a tak.

A bum, člen Pandemickej komisie Jarčuška bol prichytený, ako sa transcendentálne vlní na parkete na nejakej nitrianskej zábave – a samozrejme bez rúška a bez dodržiavania akýchkoľvek opatrení.

Ten pocit, keď už na pandemické opatrenia kašle aj Pandemická komisia, ktorá ich má na starosti. Ale hlavne treba prenasledovať Smer za Rimavskú Sobotu, lebo sme si na proteste zaspievali Na Kráľovej holi.

V jednom memečku to vyjadrili presne, keď zavesili poslednú scénu z Hriešneho tanca s hláškou Patricka Swayzeho: Jarčuška nebude sedět v koute… Ideš, bejby, uži si „time of your life“, čo tam po Covide, však si len hygienik.

Ešte viac pobavil Denník N. Vydali článok, že kvôli protestu Smeru sa zdvojnásobili počty nakazených v Rimavskej Sobote. A Dáta bez pátosu spakruky označili ich tvrdenie za hoax – skoro som pukol od smiechu.

V skutočnosti sa nárast netýka iba Rimavskej Soboty, ale celého regiónu a okolité okresy rastú dramaticky viac – v porovnaní s nimi si Rimavská Sobota dokonca polepšila.

Čiže Denník N účelovo klamal, aby zase vytváral dojem, že „lebofico“. Toľko sa všetkým vysmievali, aké hoaxy o pandémii šíria, až im sami vedci z Dáta bez pátosu objasnili, že najväčšie hoaxy šíria práve oni, slávne N-ko. Chrčím od smiechu na zemi.

A ten ich včerajší protest. Či koncert. Či čo to bolo. Išli „dokončiť“ Majdan. Symbolicky pred americkú ambasádu. Nvótová a Nikita Slovák, dve trosky. Malo dôjsť stotisíc slniečok a bum, došlo ich niekoľko stoviek. Už aj slušnoľudia ich majú na háku.

Dostal sa poslanec Dostál svojim pričinením do role podozrivého zo spáchania spolupáchateľstva trestného činu?

Toľko reklamy, toľko propagácie, v Aktualitách a Denníku N boli niekoľko týždňov v tranze, mal to byť slniečkarsky VOSR! A bum, v Auparku 5 minút pred záverečnou nájdete viac ľudí ako na tom ich včerajšom Dokončíme to.

Ja len pripomínam, že Nvótová, to je tá, čo túži po legalizácii tvrdých drog. A Nikita Slovák bol svojho času v blázinci a v mafiánskych kluboch robil vyhadzovača. Obaja sú hlúpi, vulgárni a agresívni. Prosím pekne – Slušné Slovensko. Krajšie symboly si ani nemohli nájsť.

Mimochodom, Nvótovú viezla Čaputová v štátnom lietadle na koncertík do Prahy. Na javisku im tam včera vystúpil bývalý poradca Čaputovej Kubina. A celé sa to konalo pár metrov od ambasády, z ktorej Čaputovej posielajú pokyny. Len aby sa vedelo, odkiaľ vietor fúka.

Hovorím – tento týždeň slniečkam fakt nevyšiel. Odpočúvanie – fail. Hoaxy o Smere – fail. Jarčuška – fail. Nvótová – fail. A keď sa začne vyšetrovať ten ich Watergate, hrozia im dlhé roky vo väzení.

Tento týždeň sa slniečkam fakt nevydadril

Pani prezidentka, vo Vašom rozhodovaní ste dnes na vážnom rázcestí

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies