Facka pre prezidentku Čaputovú

Dve tretiny Slovákov podľa najnovšieho prieskumu podporuje referendum – to je taká facka pre prezidentku Čaputovú, že by mala okamžite vyskočiť spod perinky a rovno podať demisiu.

Logika nepustí – ľudia tu nechcú mať žiadnu vládu zabarikádovanú na štyri roky. Občan musí mať vždy možnosť odvolať toho, koho volil a ten fatálne zlyhal. Viď Matovič.

Prezidentka Čaputová zmarila túto najdemokratickejšiu možnosť a odkázala ľuďom, nech držia ústa a „netliachajú“. A dve tretiny Slovákov jej odkazuje, že takto demokracia nevyzerá – takto vyzerá fašizmus.

V SME samozrejme nezabudli dodať, že v prieskume sa za možnosť predčasných volieb vyslovili najmä „menej vzdelaní respondenti“.

Pretože tí vzdelaní sú až takí múdri, že tu chcú mať diktatúru a vedúcu úlohu OĽaNO v ústave. Paráda. Žehnáme múdrosť, pane, múdrosť, salarabanda.

Seniori potrebujú peniaze, nie poukazy na masáže a nechty

Prepáčte, ale to fakt chce niekto, aby tu táto banda primitívov vládla celé štyri roky? A nedalo sa ju nijako odvolať? Nemusíte mať v láske Smer, ale Matovič a Sulík sú čistá katastrfoa – to nevidí len slepý.

Včera sa Matovič dovalil na koaličnú radu a zase sme počúvali o tom, ako za všetko môže Sulík a ako nechce pomôcť ľuďom a ako budú zase kvôli nemu umierať – a kto ti kázal, drahý môj, liezť do koalície s neoliberálnym sociopatom?

Sulík na oplátku odkazuje Matovičovi, že on je tu ten precízny „hodinár“, ktorý do posledného puntíku pripravuje strašne úchvatné reformy a potom dôjde polodementný „hodinár“ Igor s kladivom a klincom a všetko roztrieska.

A takto si to tu pingpongujú, kým zomierajú ľudia a obchodníci padajú na ústa. Repríza minulej sezóny – už sme sa nevedeli dočkať voľného pokračovania úspešnej komédie Blbý a blbší. Len teraz – ktorý je ktorý?

Vyznamenala sa aj tímlíderka SaS pre červené nohavičky Bittó. Slávnostne ohlásila, že vakcína je zázrak a spása, pretože ona, trikrát zaočkovaná, bola týždeň v karanténe so svojím nakazeným manželom a neuveríte – Covid nedostala. Aký väčší dôkaz existuje?

Nechcem Vám boriť sebavedomie, milá pani poslankyňa, ale ja som bol predminulý týždeň takisto doma v karanténe a Covid mala manželka aj synček. A tiež sme boli týždeň hlava na hlave.

Neuveríte, nie som očkovaný ani jednou jedinou včeličkou a aj tak som Covid nedostal. Aj to je najväčší dôkaz na svete, že vakcináciu netreba? Podľa saskárskej logiky zjavne áno – nech žije veda!

Mám pre vás drobnú radu. Pre všetkých. Najskôr pre pani Bittó takú leninskú – mlčať, mlčať, mlčať.

Rada pre Limetku z Ministerstva financií – dajte 500 eur každému dôchodcovi, pretože si to seniori zaslúžia. Čaká ich obrovská vlna zdražovania a štát sa musí postarať o vzácnu generáciu ľudí, ktorí tu vybudovali celé Slovensko.

Nepodmieňujte to žiadnym pochybným očkovaním ani kupónmi na Borisove vleky – proste im tie peniaze dajte a prestaňte šíriť nenávisť voči seniorom. Ako avizoval Robert Fico – ak im dáte 500 eur ako trinásty dôchodok, Smer vám za to s radosťou zahlasuje.

A poprosíme aj pani prezidentku – zobuďte sa, pretrite očká a pozrite si najnovší prieskum. A potom konečne vypíšte referendum. Slovensko chce predčasné voľby, Slovensko chce návrat do normálu.

Budíček, pani Čaputová, budíček.

Lepší Omicron ako Delta

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies