Igor Matovič – narcis, ktorý je schopný obsahom svojej skazenej duše obťažovať celý národ

Matovič zase tresol ten nezmysel o tom, že toto bol najťažší rok pre Slovensko od 2. svetovej vojny.

Igor, ty nedovzdelanec, plagiátor a klamár. Je jasné, že takéto nezmysly fungujú na tvojich fanúšikov, z ktorých drvivá väčšina by nevedela opísať Napoleonovu vládu a niektorí by si mysleli, že Ľudovít Štúr bol nejaký partizán. Ale, prosím ťa, naozaj neobťažuj týmito „múdrosťami“ zvyšok Slovenska.

Mali sme tu ťažké choroby, s ktorými moderná veda musela postupne bojovať (záškrt, tetanus, tuberkulózu a mnohé ďalšie). Krajina si prešla politickými procesmi aj násilnou kolektivizáciou, okupáciou cudzou veľmocou aj prudkým hospodárskym prepadom v 1. polovici 90. rokov, s obrovskými stratami na zdraví aj na životoch.

Jediné, v čom tento rok oproti iným ťažkým rokom vyniká, je to, že sme tu mali niekedy osobnosti v tragických dejinných pavučinách, z ktorých bolo ťažké sa vymotávať, niekedy osobnosti príliš slabé a niekedy aj trochu netvory.

Ale asi prvýkrát tu máme vyslovene narcisa, ktorý je schopný obsahom svojej skazenej duše obťažovať celý národ kľudne aj každodenne.

A ktorý pokojne v dôsledku svojich chaotických opatrení nechá umrieť o niekoľko tisíc ľudí viac, ako umrelo v porovnateľných krajinách. V tomto to bol naozaj ťažký rok a ťažké to ešte bude, kým ťa konečne nepošleme, kam patríš. Na smetisko dejín, ale ešte predtým pred súd.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies