Na vláde sa hrali “eniky beniky” a traja Rusi vypadli

Hlavným problémom Slovenska sa z ničoho nič, a to v priebehu pár hodín stalo Rusko a jeho “špióni” v Európe. Solidaritu s Českom deklarovala vláda vyhostením troch členov ruskej ambasády, údajných špiónov. Koaličným poslancom, ale aj ďalším rusofóbom z radov politikov stačilo, že premiér Eduard Heger vyjadril podporu Česku! Nikto sa nepýta, prečo z tak veľkej skupiny ruskej diplomacie na Slovensku musia odísť práve traja? Boli práve títo traja špióni Kremľu alebo ide o bezvýznamné napínanie ramien?

Poslancov sediacich v slovenskom parlamente, volených slovenskými občanmi a platom zo slovenských daní v posledných dňoch netrápia čísla covid19, ktorému za posledné štyri mesiace podľahlo už viac ako 9 tisíc mŕtvych, nezaujímajú sa o krachujúcich podnikateľov, ktorí márne volajú po odškodnení a už vôbec nemajú v hlavách, že na Slovensku hrozí pandémia odvrátiteľných úmrtí, ktoré budú narastať, lebo Slovák, ktorý nemal covid nedostal adekvátnu starostlivosť! Nie, slovenského poslanca, ktorý podporuje vládu zaujíma adekvátna zdravotná starostlivosť v Rusku odsúdeného Alexandra Navaľného, ktorého odsúdili ruské súdy podľa ruských zákonov!

Slovenský poslanec, napr. Juraj Krúpa, ktorý ani nežmurkol po smrti generála Milana Lučanského, či právnika Ľubomíra Krivočenka vo väzbe, vyzýva ruských poslancov, volených ruským obyvateľstvom, aby zabezpečili Navaľnému zdravotnú starostlivosť a primerané podmienky vo väzení, nie väzbe, ale väzení, nakoľko Navaľný si už rozsudok definitívne vypočul a súd ho uznal vinným!

Firemnú spoločníčku ministerky Kolíkovej vlani odsúdili za spreneveru

Ak mali poslanci vládnej koalície šťastie na dejepisára, ktorý rád dejiny rozprával ako príbeh, tak určite si vypočuli čiastočne dokreslený príbeh o slovenskom prezidentovi Jozefovi Tisovi, ktorý počas druhej svetovej vojny vyhlásil Američanom vojnu, hoci vojsko pod jeho vedením malo možno dve pokazené stíhačky ako kňaz im požehnal a chcel poraziť celú americkú armádu. Koľko je v danom príbehu vymyslené nevedno, ale dnešná zahraničná politika Slovenska ho začína pripomínať!

Keď vyhostili bratia Česi 18 Rusov, tak mi vyhostíme 3! Záhadou zostáva, či na vláde tých troch vyberali podľa režimu riadenia pandémie, a teda sa na vláde hádzalo kockou z hry “Človeče nehnevaj sa!” alebo sa niekomu na vláde prisnili tri mená Rusov, ktorí musia ísť domov? Toto sa momentálne nedozvieme, lebo otvorená a transparentná politika to vyhodnotila ako informáciu, ktorú bežný občan nepotrebuje počuť! Musí nám teda stačí vyjadreni vlády, že Rusi “nerešpektovali princípy správania založené na príslušných medzinárodných dohovoroch” a boli to práve títo traja, na ktorých “to slovo padlo”.

 

Nariekanie Hegera s Remišovou nad voľnými miliardami

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies