Natália Milanová by mala odstúpiť

Asi neviete, o kom hovorím. Milanová je ministerkou kultúry, ktorú ešte nikto nikdy nevidel – pracovne jej hovoríme Colombova žena.

Dnes sa konečne zviditeľnila. Na povrch vyšli prepisy jej súkromnej komunikácie s Petrom

V tejto súkromnej komunikácii Milanová pôsobí ako Tóthove dievčatko pre všetko – okrem toho, že „je hladná po jeho dotykoch“, necháva si ním upravovať svoje blogy. Trápne.

O Matovičovi píše Milanová, že je „šašo“ (áno, vedia to o ňom aj jeho vlastní ľudia) a Tóthovi posiela fotky z mítingov OĽaNO – človek by povedal, že bola Kočnerov „trójsky kôň“ v OĽaNO.

Doteraz sme si mysleli, že Kočnerova strana bola len SaS – bývalá poslankyňa Natália Blahová potvrdila, že Kočner SaS-ku kontroloval. A to dávno po raňajkách so Sulíkom.

Ale že Kočner s Tóthom kontrolovali aj OĽaNO, to je fór roka. Matovič je už len dva milimetre od vraždy Jána Kuciaka, tomuto sa povie šach-mat.

A viete, aká je reakcia Matoviča? Vraj nebude komentovať súkromnú komunikáciu. Chaloš si zamoralizoval.

Ja len, že ten istý chaloš bez akýchkoľvek škrupúľ komentoval súkromné rozhovory Roberta Fica z chaty, keď ho odpočúvala oľaňácka polícia.

A nevadilo mu vypúšťať von ani súkromnú komunikáciu, ktorú mal s Procházkom, kde ho navádzal na neplatenie daní. S bločkom či bez bločku, pamätáte.

Odrazu je tuná Igorko moralista. Perfektné. A vraj sa tým nebude zaoberať. Jeho reakcia potvrdzuje jedno – Milanovej minulosť preňho nebola prekvapením, on o tom totiž vždy vedel.

Pretože je v tom celom až po uši. Milanová bola jeho spojkou na Kočnera – OĽaNO je projekt grázlov a zločincov. Od prvého momentu. Je to potvrdené. Definitívne.

Matovič nemá morálne právo hovoriť, že nebude komentovať súkromnú konverzáciu. Celú svoju politickú kariéru vybudoval na tom, že súkromie nerešpektoval – od Bonaparte až po Jeleňa.

Zase sa ukázalo, že Matovič je obyčajný farizej. Bez chrbtovej kosti, bez morálky. Ja vám poviem, ako to robia ľudia, ktorí majú morálku.

Včera sa ku mne dostala tona šteklivej mailovej komunikácie medzi Milanovou a Tóthom. Kolovalo to po internete a došlo to aj ku mne.

Mohol som to zverejniť, ale nie – je to ich súkromie a to treba rešpektovať. Dnes to už je vonku, ale nie kvôli mne. Schválne – myslíte, že by aj Matovič, či Tódová rešpektovali súkromie politických oponentov?

Nie, Matovič nemá právo hovoriť o morálke. My áno… Vytiahli to iní. Odhalili, že Matovičovi ľudia boli Tóthovi ľudia. A možno Igor bol Mariánov človek. Kočnerov „šašo“.

Milanová by mala odstúpiť. Nie preto, že unikla na verejnosť jej šteklivá komunikácia s Petrom Tóthom, ale preto, že je súčasťou mafie. Matovičovej mafie. A to je jej najväčší zločin.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies