Vláda si nebude robiť z poslancov tlačítka…

Nebudem hlasovať za nezmyselné predĺženie núdzového stavu, som za otvorenie malo-obchodov a za okamžité 100%tné finančné odškodnenie živnostníkov

My, zákonodarci sme tu na to, aby sme usmerňovali a kontrolovali vládu a nebudem skákať podľa chaotických a narýchlo prijímaných opatrení, ktoré už viac nepodporím, pokiaľ nebude vypočutý hlas poslancov.

Mám plné zuby nedostatočnej a zle zvládnutej komunikácie s občanmi a mám plné zuby hádok a nekonečnej opozičnej politiky poniektorých kolegov, ktorým nejde o ľudí, ale iba o vlastné preferencie na úkor zdravia a bezpečnosti obyvateľstva.

Nastal čas, aby sa začalo robiť aj niečo pre ľudí. Na to som šiel chtiac nechtiac do politiky.

Ďakujem za schválenie a podporu Potravinového Semaforu, no teraz táto podpora zákona pre všetkých nemôže prinášať donekonečna obete v mojej podpore narýchlo vyprodukovaných vládnych nezmyslov.

V Kauflande si môžem kúpiť kvety, no lokálna kvetinárka – živnostníčka musí mať zatvorené, trápime tu ľudí nekonečným povinným celoplošným testovaním, no potom nemáme prehľad, či sa pozitívne testovaní nachádzajú v karanténe, čakáme, kým nám donesú očkovacie vakcíny, no nevyužívame iné formy ochrany zdravia, iba čakáme a spoliehame sa, že to dopadne „snáď čo najlepšie“. A čo tak mediálne ľuďom povedať o spôsobe si budovania imunity, čo tak zaviesť všetky iné lieky a možnosti, ktoré zjavne pomáhajú?!!!

Všetci iba „čakajú“ a okrem chaotických a stále sa meniacich opatrení, ktoré už ani ja sám neovládam a nerozumiem, nerobíme nič!!!

Kde sú funkčné aplikácie na pozorovanie pohybu ľudí prichádzajúcich zo zahraničia, či na prehľad o pozitívne testovaných?

Ako to, že nefungujú, no my tu budeme šikanovať obyvateľstvo a vyčerpaných zdravotníkov nekonečným celoplošným testovaním?!

Stačilo !!!

Bol by som rád , keby sa namiesto nekonečných hádok a vybíjaní politických bodov začali riešiť problémy ľudí, čiže tých, ktorí nás na to volili.

 

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies