Omikron nie je zďaleka taký nebezpečný ako Delta

Z celého sveta prichádzajú správy, že Omikron nie je zďaleka taký nebezpečný ako Delta, a tak – ako inak – šialená slovenská vláda opäť sprísnila pandemické opatrenia… Však prečo si nekopnúť do Slovákov?

Oddnes vraj musíte nosiť respirátor aj vonku (tudle-nudle!) a do hotela vás už pustia, len ak ste OP plus. Podvod na očkovaných pokračuje – my „podľudia“ už vieme, o čom to je.

Ale najvtipnejšie je, ako rozdelili obchody. Oblečenie si už budete môcť kúpiť aj ako nezaočkovaný, ale do hračkárstva vás nepustia – lebo tam za regálom s Avengermi striehne Omikron.

Im už vážne preskakuje – aký je pandemický rozdiel, či si kupujete bundu alebo bábiku pre dcérku? Zase len potrebujú šikanovať ľudí – o nič iné nejde.

V okolitých krajinách je všetko otvorené. Počas sviatkov som bol v poľskom Zakopanom – v obchodoch nielenže nikto nerieši nejaké covid-pasy či očkovanie… Oni tam nenosia ani rúška. Úplná sloboda.

V reštaurácii sa nás nepýtali, aké medicínske zákroky sme podstúpili, ale či chceme stôl pre dvoch alebo pre štyroch. Strediská sú plné ľudí, žiadne obmedzenia, normálny život.

Je len jedno vysvetlenie. Ujo Covid si povedal, že Poľsko nie je fajne destinácia a straší iba na Slovensku. A tak musíme zruinovať cestovný ruch, gastro a zničiť ľuďom život – kým v Poľsku si užívajú ako nikdy… Takto nejako to vidí slovenská vláda. Psycho.

Ja len pripomínam, že sa bavíme o Omikrone. V USA robili výskum na 70-tisícoch ľuďoch a zistili, že pravdepodobnosť hospitalizácie pri Omikrone je len polovičná a pravdepodobnosť úmrtia je o 90% nižšia ako pri Delte.

To kvôli tomuto tu teraz ideme šaškovať s OP plus plus mínus plus? To kvôli tomuto ďalej terorizujú ľudí s povinným očkovaním? To kvôli tomuto musíš mať respirátor vonku?

Keď už nepočúvajú naslovovzatých odborníkov ako je nobelista Luc Montagnier či onkológ Ján Lakota, tak nech preboha počúvajú aspoň tú ich Európsku liekovú agentúru – tá pred pár dňami potvrdila, že ďalšie dávky vakcín sú „neudržateľné“ a prinesú „problémy s imunitnou odpoveďou“.

Logicky – ak vám spôsobí problémy s imunitou štvrtá dávka, myslíte, že tretia nie? A druhá? A prvá? Jasné, že ide o zásah do imunity a môže to mať vážne vedľajšie účinky.

Už aj EMA tvrdí, že ďalšie očkovanie je neudržateľné, už aj z USA či Dánska chodia správy, že Omikron nie je zďaleka taký nebezpečný…

….a tuná títo šialenci vo vláde ďalej zakazujú polke národa chodiť do reštaurácií a božechráň keby si chcel kúpiť synovi angličák v hračkárstve.

Slovensko potrebuje slobodu. Potrebujeme znovu normálne žiť. Žiadne drakonické obmedzenia, ale zdravý rozum.

A čo je najdôležitejšie – žiadne povinné očkovanie, ale prísna dobrovoľnosť. Žiadna diskriminácia nezaočkovaných, ale rovnosť pred zákonom!

Budúci týždeň ideme do ulíc. Smer chystá veľký protest proti Obrannej dohode s USA – chceme slobodu od okupačných vojsk, ale nielen to. Chceme slobodu od pandemického fašizmu!

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies