Premiér Matovič a minister Naď kolabujú v priamom prenose

Už väčších šaškov zo seba robiť nemôžu – to už ani nie je fyzicky možné. Matovič a Naď majú od Mikasa výnimku. Boli síce v kontakte s nakazeným a mali by teda sedieť 10 dní v karanténe, ale dnes minister obrany na Markíze arogantne vyhlásil, že im dal hlavný hygienik výnimku, čiže seniori, ktorí v žiadnom kontakte s nakazeným neboli, akurát na odporúčanie vlády nešli na celoplošné testovanie, sa nedostanú ani na poštu pre svoj dôchodok a môžu tak akurát umrieť od hladu…

Naše mamy a otcovia výnimku nemajú… Ale papaláši z vlády áno.  Že ich hanba nefackuje!
Matovič dnes vyhlásil, že plošné testovanie by sa malo vyhodnotiť „v pokoji s chladnou hlavou“. Dosah testovania sa však podľa neho ukáže za dva až tri týždne.

Ja len, že tu za posledný týždeň zorganizoval asi tucet tlačoviek o tom, aké je celoplošné testovanie atómovou bombou, ako zachránil Slovensko a aký je spasiteľ sveta… A odrazu tvrdí, že sa dosah ukáže až o dva týždne.

Tak načo sa tu sám seba poťapkáva po ramene už niekoľko dní, keď sám dnes potvrdil, že sa ešte nedá určiť dosah. O čom tu doteraz trepal. O akej atómovej bombe? Zošalel? Veď si tak šliape po jazyku, že sa mu už smejú aj malé deti.

V skutočnosti odhalil niekoľko desiatok tisíc ľudí, ktorí možno sú a možno nie sú nakazení. A vysolil za to dvesto miliónov. So 14-miliónovou vatou pre koaličných partnerov. Jeden akože-nakazený stál možno 5 tisíc eur. To čo je za bačovanie s peniazmi daňových poplatníkov? Zbláznil sa?

Matovič sľuboval, že vďaka celoplošnej špajchlovačke nebude nutný lockdown. Dnes sa ním znova vyhráža. Takže z peňazí daňových poplatníkov zbytočne minul dvesto miliónov. Na hulváta.

Ešte aj dovydieral ľudí, aby sa dali povinne vytrieť – jeden dôchodca z Prešova kvôli tomu dokonca zomrel – a odrazu o 180 stupňov obrátil a aj tak bude treba lockdown?

Minister Naď dnes potvrdil, že v protiklade k pokynom z príbalového letáčika oni testovali v nižšej ako izbovej teplote. Opakujem – išli proti najväčšej autorite medicínskej expertízy pre vládu Igora Matoviča – proti príbalovému letáčiku! To je na trest smrti!

Ešte raz – oni to robili vonku v zime. Čiže tie testy ani len nemohli fungovať. Vyhodili 50 miliónov do kanála. Len by som chcel pripomenúť premiérovi Matovičovi a ministrovi Naďovi, že oni sami sľubovali hmotnú zodpovednosť politikov. Pavlínka sa zjavne bude musieť buchnúť po vačku.

Áno, sú z toho nervózni. Matovič už netára o atómovej bombe, lebo pochopil, že marketing už nezaberá. Už bude treba ukázať aj reálne výsledky. A tie nemá a mať nemôže.

Naď je milimeter od zrútenia, v reláciách sa hystericky chechce ako zmyslov zbavený, dnes dokonca na Markíze pochválil Mareka Maďariča, bývalého ministra kultúry, za to, že išiel ako lekár pomáhať pri celoplošnom testovaní. Neviem, o čom sa sníva pánovi Naďovi, ale Maďarič nie je lekár a na žiadnom testovaní pomáhať nebol. Opakujem – milimeter od zrútenia. Nečudujem sa.

V testovaní PCR testami, ktoré ako jediné majú zmysel, sme jedni z najhorších na svete. V pomoci ľuďom a firmám sme jedni z najhorších na svete. A v takzvanom indexe zotavenia z Covidu sme úplne poslední na svete. Horší než Zimbabwe. A títo šaškovia to vedia a kolabujú v priamom prenose. Zase jeden z dejinných príkladov, kedy realita rozmlátila marketing na cucky.

To, ako sa má testovať, ukazuje anglický Liverpool. Ľudia môžu ísť dobrovoľne, nikto sa im nevyhráža, nikto ich nenúti, že im inak zoberie prácu a slobodu. Dobrovoľne. A testy, ktoré sa používajú, sú trojaké, vrátane PCR testov. Lebo iba tak to má zmysel. Liverpool urobil z Matoviča a Naďa najväčších šaškov v Európe.

Odkradli Slovensko o stovky miliónov. Znásilnili národ a zapríčinili smrť človeka. Podviedli seniorov a uväznili ich v karanténe, aj keď im sľubovali výnimku. A dnes ako poslední papaláši behajú po slobode, aj keď by sami mali sedieť v karanténe. Toto je Matovičova vláda. Zlodeji, podvodníci a šarlatáni.
Za toto pôjdu za mreže a dobre to vedia. Počká si ich to. Na toto ľudia nezabudnú. Na toto nie.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies