Pýtam sa pani prezidentky, či je slepá, nesvojprávna alebo…

Prvý apríl vyplavil pravdu o tom,   kto na Slovensku háji koho záujmy a ako plní príkazy svojich sponzorov. Môžeme o tom dookola písať, avšak Facebook už maže nehodiace sa stránky, blokuje nepohodlný obsah, môžeme posielať sťažnosti na súd, ten ich hodí do smetí alebo sa vyjadrí tak ako  Ústavný súd, môžeme podávať trestné oznámenia, ktoré budú končiť v zásuvke písacieho stola.

Čo teda naozaj môžeme?

Obávam sa, že pokiaľ nenabehneme masovo do ulíc, nikdy sa tu nič nezmení. Ale stále sú ľudia dosť pohodlní, čakať so slovami, nejako bude.

Možno si položíte otázku a čo referendum?

Po tom, čo predviedla  niekým vytvorená blonďavá pani z pezinskej skládky je naivné myslieť na čokoľvek, čo by ohrozilo súčasnú vládu. Jednoducho, nie je v záujme “vyššej moci” aby táto vláda padla. Pýtam sa pani prezidentky, či je slepá, nesvojprávna alebo, či nežije v tejto krajine a plánuje sa časom odsťahovať napr. do , kde je zjavne jej skutočný domov.

Viete si predstaviť, keby toto urobil napr. p. Fico? Všetci herci a bojovníci Za slušné Slovensko, ktorí vytvorili to, kde sa dnes nachádzame, by stáli a vrieskali na pódiách. Zaplatení, účeloví a vytvorení ľudia na gombík ako p. Hattas či p. Šeliga. Tisíc ľudí by stálo na námestiach s plagátmi, prípadne s odznakmi “Slobodu si nedáme”, ale dnes, keď ľudia prišli o slobodu , prišli o svoje práva, o svoj príjem, o jeden rok života, kedy sme držaní doma, sú mnohí akosi spokojní. Mávnu rukou mysliac si, že pandémia skončí až budú všetci zaočkovaní . Že toto vôkol nás je nevyhnutné, že niekomu tu ide o zdravie iných a pod.. Ach, toľká naivita.

Len aby sa takto mysliaci národ raz nezobudil s tým, že jedného dňa ani nebudú vedieť, ako sa volajú.

Som zhnusený z toho, kam sme sa ako krajina dostali za tak krátky čas. Ako partička bezcharakretných ľudí vládne tejto krajine, vládne nám, a to všetko z našich peňazí. A k tomu si ešte aj zaplatia ochranku 24/7, rovnako z našich peňazí, aby sa chránili proti nám..

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies