Rozvrat štátu v priamom prenose

Predseda vlády Igor Matovič už neútočí iba na Sulíka, ale inovuje – podľa jeho dnešného vyjadrenia sú slovenskí vedci „hlupáci“, ktorí „nechutne tancujú na hroboch mŕtvych“. Keď nedovzdelaný pajác kope do odborníkov a rozdrapuje sa ako opitý štamgast v štvrtej cenovej – z toľkej arogancie sa až krúti hlava.

Ja len, že pred dvoma dňami Matovič na tlačovke „nechutne tancoval na hroboch mŕtvych“, keď obviňoval z ich smrti Sulíka a každého, kto je proti jeho celoslovenskému testovaniu. A dnes sú vraj všetci „hlupáci“ a on je lietadlo.

Ten pocit, keď chlapík, ktorý bez podvodu ani nevedel ukončiť školu, nadáva profesorom a doktorom do „hlupákov“… A keď sa ho spýtajú, či dodrží sľub a vráti magisterský titul, ktorý získal podvodom, tak sa zachechce a povie, že nie, lebo sa tak rozhodol.

Proti celoplošnému testovaniu sa postavil každý. Vedci, odborníci, opozícia, médiá, dokonca aj Sulík. Ostali mu už len jeho svedkovia, ako minister Naď, ktorý by mu vo svojej chorobnej oddanosti odhlasoval aj genocídu.

Ale to neriešte – Matovič je génius a celé Slovensko sú hlupáci. Takto to vidí on. A kto je krajší a múdrejší než tuná Krasoň? Zrkadielko, povedz!

Aby tej arogancie nebolo dosť, vláda pripravuje hromadné prepúšťanie ľudí. Vyše 700 ľudí prepustia zo štátnej pošty, tisícka ľudí príde o prácu aj na štátnych železniciach. Oni nielenže nechránia ľudí, oni ich reálne zarezávajú.

Som zvedavý, kde si uprostred pandemickej krízy nájdu títo ľudia prácu. Nikto ich nezamestná, lebo ekonomika padá ku dnu. Skončia doslova na dlažbe. Štát ich nechá zmrznúť a vyhladovať.

Takto isto končia tisíce ľudí po celom Slovensku a štát sa nestará – ešte aj sám prepúšťa. Ako inak to nazvať ako vyhladzovanie? Toto je presne tá hranica, keď sa neoliberálna surovosť mení na fašizmus.

A to nie je všetko. Na povrch presakujú informácie, že vláda chce zaviesť akési „očkovacie preukazy“. Ak sa nedáš zaočkovať, tak ťa zbavia ľudských práv.

Nebudeš môcť cestovať, pracovať, vychádzať von – môžeš akurát tak slobodne umrieť od hladu vo svojej obývačke. Horšie ako apartheid.

Sloboda pre nich už nič neznamená. Nasilu vás otestovať, nasilu vás zaočkovať, nasilu vás segregovať – budete pochodovať ako v 30.rokoch v Tretej ríši. A ten, kto sa nepodvolí, príde o všetko. Sekajú hlava-nehlava.

Vláda Igora Matoviča vyhlásila vojnu svojim občanom. Umierajú kvôli nej ľudia, no oni ďalej iba šíria nenávisť a zlobu. Mne už svojou neschopnosťou zobrali otca, hovorím o tom viac v rozhovore pre ľavicový portál Dav Dva – tu je link:
https://davdva.sk/exkluzivny-rozhohor-s-lubosom…/…

Môjho otca nakazili v nemocnici, pretože sa spoliehali na hračkárske Matovičove antigénové testy. Možno to boli tie, ktoré by nedal ani psom. Mne z toho vychádza jediné – kvôli štátu umierajú ľudia. Tisícky. Potvrdil to aj Matovič… Jeden z nich bol aj môj otec… A ja už zlyhania vlády beriem veľmi osobne.

Matovičovi nie je nič sväté. Útočí na vedcov, berie ľuďom prácu, oberá nás o slobodu a necháva umierať našich najbližších. Sám to priznáva. On likviduje Slovensko v priamom prenose.

Nie, už dávno nestačí, aby odstúpil – ten pán bude jedného dňa súdený a odsúdený. Zlo, čo napáchal, sa nedá vyčísliť. Ale dá sa potrestať.

Matovičova vláda pomaly ale isto končí – a po zločine príde trest.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies