Vláda Igora Matoviča a jej fanúšikov začína pripomínať sektu, v ktorej sa kritika neodpúšťa

Vzopretie sa Igorovi Matovičovi znamená verejné poníženie a označenie slovami idiot, či hlupák! Vláda Igora Matoviča a jej fanúšikov začína pripomínať sektu, v ktorej učiteľ má prvé a posledné slovo, v ktorej sa kritika neodpúšťa, a v ktorej geniálne nápady vychádzajú jedine z hlavy vykupiteľa. Ak sa niekto vzprieči, tak sa okamžite stáva neveriacim štekajúcim psom, ktorý buď pokľakne a vylíže učiteľovi nohy, alebo mu bude odmietnutá možnosť účasti porazenia neviditeľnej hnusoby!

Matovič a jeho „strana“, ktorú pozbieral na ulici počas mítingov má podľa prieskumov od 10 do 15 percent podporovateľov, avšak pri pohľade na jeho Facebook ide skôr o fanatikov, ktorí nesú znaky sekty! Podporovatelia Igora Matoviča odmietajú akúkoľvek kritiku a opačný názor by mal byť zakopaný pod čiernu zem, lebo poškodzuje pohnútky všemohúceho. Podobné správanie vidno aj v koalícii, ktorej partaji okolo kritiky chodia ako okolo horúcej kaše, a to len preto, aby neboli označení za neveriacich psov, ktorí narúšajú plány a pokoj Matoviča!

Čierna ovca rodiny, resp. anciigor, sa často stáva podpredseda tejto svoloči Richard Sulík, ktorý, pravdepodobne pre výhody, zo sekty vystúpiť neplánuje, a to napriek tomu, že s filozofiou Matoviča  nesúhlasí! Sulíkove ospravedlnenia milosrdný síce neprijíma s noblesou, ale parlamentná väčšina, ktorá môže všetko je dôležitá natoľko, že čierne ovce dostávajú odpustenie na počkanie, ale s dávkou kritiky a kopanca od učiteľa…

Aleluja jeho spravodlivosti

Radosťou plesajú srdcia stúpencov Matoviča, keď vidia, že pexeso vizionárky Veroniky Remišovej NAKA naplnila do bodky! Pocit zadosťučinenia pocítilo aj niekoľko neveriacich psov, avšak po prepustení Jaroslav H. prišlo k vytriezveniu, podobne pocti spravodlivosti odišiel, keď väzobne stíhaný generál zomrel vo väzbe a ochrankyňa justície Mária Kolíková vyslovila niekoľko možných príbehov, ale bez akéhokoľvek vyšetrovania vyriekla ortieľ, že išlo o samovraždu…

Veriacim stačí aj spravodlivosť, že niekto zomrie, úplne im stačí, že niekto strávi Vianoce bez rodiny a zároveň im vyhovuje, že člen vlády využíva výnimku, ktorá patrí kamionistom! Dokonca považujú za spravodlivé, že za porušenie plánu očkovania bude sankcionované zdravotnícke zariadenie, a teda štát bude pokutovať štát! Nepripomína to slepú vieru v božstvo? – Otázka, ktorý by si mal dnes klásť nejeden neveriaci pes…

Buď pochválené jeho testovanie

Spev sa ozýva aj plnení mokrého sna jeho IMatoviča o plošnom testovaní! Učencom samozrejme neprekážajú ani nízke teploty, s tým nech si poradia starostovia a primátori, podobne nevidia problém vo falošnej negativite, napokon viac falošne negatívnych znamená viac testov a viac miliónov pre spriaznené malé, doteraz neznáme firmičky.

Keďže  Matovič predpokladá, že zaočkovanosť väčšiny populácie bude až niekedy koncom júna, tak nasledujúcich šesť mesiacov sa veriaci, ale aj neveriaci budú chodiť týždeň čo týždeň testovať! Ale čo by veriaci pre vieru neurobili?

A neveriaci psy sa jednoducho budú musieť podvoliť a vybrať si medzi špajchlovačkou a prácou? Alebo je čas na osvietenstvo?

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies