V parlamente sa Matovič vysmieval učiteľom, ako premiér má na posmech dôchodcov

Na obrázku môže byť: 1 osobaVážený pán Matovič,

všetci vieme, že ste milionár a zbohatlík, bývate v haciende, vlastníte pol Trnavy a napakovali ste si vačky pri kšeftoch s Majským a pri daňových podvodoch, na ktoré ste zneužili aj vlastnú matku.

Verte či nie, ale každý na Slovensku sa netopí v prachoch ako vy. Väčšina ľudí musí rátať každý cent, keď si niečo kupuje v obchode a osobitne to platí pre seniorov.

Je nehanebné, že sa im takto bezcitne vysmievate. Našim starým mamám a starým otcom.

Najskôr ste im zobrali trináste dôchodky. Potom ste im prikázali nosiť respirátory. A teraz sa na nich smejete, že sa tlačia v obchode, kde si ich chcú kúpiť lacnejšie. Vaša arogancia nepozná hraníc.

Nie, títo ľudia sa nevyvážajú v pancierovej limuzíne. Ani neposúvajú svojim poradcom 390 tisíc na grantoch. Ani nerobia miliónové kšefty pre trnavské firmičky pri nákupoch testov. Ani nerobia státisícové machinácie s Arca Capital.

Nie, oni žijú poctivo a čestne. Na rozdiel od vás. Žijú z niekoľkých stovák mesačne. To si vy neviete predstaviť.

Vždy ste žil iba v papalášskej bubline a pohŕdal ste pracujúcimi ľuďmi – vrieskal ste po nás v parlamente, že vy platíte ako biznismen obrovské sumy na daniach, tak by vám mal štát slúžiť.

A vraj učitelia sú len príživníci, lebo nepodnikajú – toto ste tam hulákal, dobre si to pamätám. A dnes takto isto bezočivo kydáte na seniorov. Ako úplný úbožiak.

Buďte taký láskavý a neotierajte si ústa o chudobnejších ľudí. Neotierajte si ústa o starších ľudí. Nekopte do slabších.

Správate sa arogantne ako nejaký nabubralý mafiánsky veksláčisko z 90.rokov v šušťákoch a zlatou reťazou na krku, ktorý sa vysmieva všetkým, čo nemajú také fáro ako on – normálne mi z vás prišlo zle, pán Matovič.

Takto sa správajú len tí najväčší chrapúni. Hanbite sa!

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies