VIDEO: TV JOJ propaguje zrušenie hotovosti

Súkromná televízia TV JOJ presadzuje notoricky známu agendu podporovateľov Nového svetového poriadku (NWO) ohľadne potreby zrušenia papierových peňazí.

Podľa niektorých expertov je súčasný stav v súvislosti s pandémiou Covid-19 príležitosť na prebudovanie súčasného usporiadania spoločnosti. V čase izolácie a dobrovoľnej karantény čoraz viac jednotlivcov a firiem prechádza na bezhotovostné platby.

Bez fyzických peňazí budú ľudia ľahko monitorovateľní, kontrolovateľní, manipulovateľní. Jednoduchšie prídu o svoje osobné údaje. Za týmto účelom sa už nejaký čas vedie vojna proti hotovosti. O čo presnejšie ide? O zosúladenú kampaň zameranú na posunutie spotrebiteľov smerom k digitálnemu obchodnému režimu. Takému modelu obchodovania, ktorý je možné ľahko monitorovať, z ktorého je jednoduché ťažiť údaje, ktorý sa dá hacknúť, ktorý umožňuje kradnúť a podľa potreby konfiškovať.

Viac v článku TU.

Mediálne vymývanie mozgov občanov Slovenskej republiky v tomto smere odštartovala aj súkromná televízia JOJ, ktorá vo svojej najnovšej reportáži podporila naratív notoricky známej agendy podporovateľov Nového svetového poriadku (NWO) ohľadne potreby zrušenia papierových peňazí. Dôvodom je vraj hrozba v podobe koronavírusu, ktorý sa môže šíriť prostredníctvom bankoviek.

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies