Vláda zavrela krajinu

„Sme znepokojení falošným pocitom bezpečia v tom, že vakcína ukončila pandémiu a zaočkovaní ľudia nemusia dodržiavať preventívne opatrenia,“ takéto vyhlásenie dala včera Svetová zdravotnícka organizácia (WHO).

Ale tuná naši podomoví predavači Pfizeru tu budú ďalej vykrikovať, že za pandémiu a lockdown môžu nezaočkovaní. Počujete, akú voči nám ďalej šíria nenávisť?

V čase, kedy sa má Slovensko spájať, oni na čele s prezidentkou Čaputovou vyvreskujú, vraj nemáme „šíriť bludy“ a „dopočutia“. Vyhrážajú sa povinným očkovaním a Matovič zase len kope do opozície.

Pozrite sa do toho vášho slávneho Portugalska, kde majú preočkovanú prakticky celú populáciu. Včera ohlásili skokový nárast infikovaných a vracajú sa k opatreniam. Stále nechápete? Očkovanie nechráni pred šírením! Nefunguje to!

Nezodpovedané otázky týkajúce sa povinného očkovania

Haló, však vás usvedčila sama WHO! Vašimi klamstvami o tom, že vakcína je sloboda, ste umožnili, aby sa tu nekontrolovateľne šírila Delta.

A dnes sa vyhovárate na nezaočkovaných, ktorí sa testovali a poctivo dodržiavali pravidlá. Nie, za lockdown nemôžu ľudia, ani opozícia. Za lockdown môže vláda – môže zaň tá vaša nechutná segregácia, pred ktorou sme od začiatku varovali.

My dnes kvôli hlúpej fašistickej vláde musíme sedieť všetci v domácom väzení. Aj my, nezaočkovaní, ktorí sme dodržiavali pravidlá. Je to fér?

Vaša arogancia vo vláde siaha tak ďaleko, že od SaS sme sa včera dopočuli, vraj treba pre nezaočkovaných zvýšiť „spoluúčasť na nadmernom čerpaní“ v zdravotníctve. Toto vypadlo z Bittó. To je tá hašterivá pani s červenými nohavičkami, čo rada mudruje o zdravotníctve.

A najnovšie chce segregovať nezaočkovaných Slovákov ešte aj v prístupe k zdraviu – však skapte, keď nechcete byť zákazníkmi Pfizeru. Alebo plaťte, však my vás vyhladujeme! Asi tak.

Kde má táto nenávisť voči nezaočkovaným konca? Od rána do večera omieľajú všetky médiá, ktoré si nakontrahovala vláda na očkovaciu kampaň, že nezaočkovaní ľudia sú nepriatelia spoločnosti.

Vláda zavrela krajinu, čo mnohých ľudí finančne zruinuje. A v týchto ľuďoch teraz tá istá vláda živí nenávisť voči nezaočkovanej polovici Slovenska, že to oni za to môžu. Je to číra lož, ale takúto istú lož kedysi šírili nacisti voči Židom a Slovanom.

Kričali – to oni môžu za vaše útrapy! Hecovali zlo, hecovali vášne. Žiadali segregáciu – nedovoľme im chodiť do obchodov, neplaťme im zdravotnú starostlivosť. Vrieskali tie isté fašistické nechutnosti ako dnes Bittó a celá SaS!

Cez Der Stürmer a iné nacistické plátky kričali po ľuďoch, že sú dobytok a dezoláti. Presne tak, ako dnes kričia liberálne médiá po nezaočkovaných. Len pripomínam, že stačilo necelých 10 rokov koncentrovanej nenávisti a skončilo to pri plynových komorách.

A v tejto situácii má prezidentka Čaputová potrebu priliať olej do ohňa a pridať sa k lynču – vraj my nezaočkovaní nemáme „tliachať“. Už som to raz povedal – Hitler mal svojho Hindenburga, Heger s Matovičom majú svoju Čaputovú.

Môžu klamať, môžu šíriť nenávisť, môžu rozdeľovať Slovákov. Ale nič to nezmení na tom, že núdzový stav je tu kvôli nim. Oni umožnili zaočkovaným ľuďom, aby nedodržiavali opatrenia – v rozpore s tým, čo tvrdí WHO.

Oni dali ľuďom falošnú nádej, že vakcína je sloboda a spása. Oni klamali, že nemocnice sú na tretiu vlnu pripravené. A dnes oni zavreli Slovensko, lebo sa boja protestov ľudí a potrebujú zase nekontrolovateľne kradnúť ako straky.

Svetová zdravotnícka organizácia je vaše svedomie, fašisti! To vy môžete za lockdown, jedine vy. Boli ste usvedčení. A budete potrestaní. Ten čas príde.

Ako mohli Paľa Rýpala ohrozovať zmenky, ktoré neexistovali?

 

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies