Všetky prostriedky, ktoré sa dnes vyhadzujú na plošné opatrenia, je potrebné sústrediť na ochranu vysokorizikových skupín seniorov a chronicky chorých pacientov

Prečo nezachránime aj týchto?

Na chrípku zomieralo každoročne v období 2007-2017 v priemere 1503 ľudí. Prečo sme tento rok nezabezpečili ani očkovanie proti chrípke? Potrebuje totálne neschopná vláda odlákať pozornosť ľudí na Covid?

Na Slovensku v období 2007-2017 zomieralo každoročne na chrípku od 210 do 3 703 pacientov (viď tabuľka), v priemere zomieralo každoročne na chrípku viac ako 1500 ľudí a to sa dialo celkom bez záujmu médií a tým pádom aj spoločnosti?

V priemere za roky 2007-2017 sme mali 1503 úmrtí na chrípku každoročne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na zápal pľúc ročne ochorie 17 000 pacientov a 2700 z nich na pneumóniu zomrie, z toho je 2200 seniorov. A médiá sú opäť ticho?

Ročne zomrie na zápal pľúc na Slovensku až 2700 pacientov. Foto Peter Lipták

O viac ako 11 000 zbytočných úmrtí na liečiteľné choroby, kardiovaskulárne, diabetes, onkologické a choroby dýchacieho systému je tiež zakázané hovoriť.
Nechávajú nás zabíjať liečiteľnými chorobami v tichosti nie v priamom prenose.
Kde v tejto frustnej situácii trčí toto komando „záchrancov“?

Takto okato deklarujú svoju totálnu nespôsobilosť na výkon riadiacich funkcií štátu v prospech občanov?

Nemajú jasno ani v základných charakteristikách doterajších chrípkových epidémií, ale na počudovanie, v súčasnej tzv. pandémii neomylne vyberú pre spoločnosť, vždy iba to najhoršie riešenie.

Racionálny základ z hľadiska vedeckej medicíny v kocke:

Populáciu je treba rozdeliť na nízkorizikovú, pre ktorú COVID -19 znamená iba párdňovú chripôčku s veľmi miernymi príznakmi, s nádchou a kašľom, ktorá ale zanecháva dlhodobú solídnu imunitu a na vysokorizikových, ktorých ohrozuje na živote. Nízkorizikoví nepotrebujú žiadne opatrenia, nepotrebujú, aby na ich ochranu štát vyhadzoval prostriedky, ani na rúšky, ani na testovanie, ani na očkovanie. Do nízkorizikovej skupiny patrí 80% obyvateľstva. Sú to všetci zdraví dospelí a deti a každé obmedzovanie ich života nemá nijaké medicínske zdôvodnenie, je to čistá buzerácia neschopného, ukradnutého štátu, ktorý si takto sám likviduje ľudské zdroje a rozvracia ekonomiku, čím ohrozuje chod spoločnosti vrátane zdravotníctva. V medicínskej oblasti by som to prirovnal k autoimúnnemu ochoreniu, kedy organizmus agresívne likviduje sám seba.

Všetky prostriedky, ktoré sa dnes vyhadzujú na plošné opatrenia, je potrebné sústrediť na ochranu vysokorizikových skupín seniorov a chronicky chorých pacientov. Sú ohrození ochorením COVID -19 až 1000x viac ako ostatní. Je neprípustné aby sa všetci títo ľudia hnali na jatky na testovaciu masovku, kde je vysoké ohrozenie, že sa nakazia od infikovanej nerizikovej populácie. Z epidemiologického hľadiska je neprípustné aby sa populácia riziková a nízkoriziková takto masovo premiešavala pri akýchkoľvek príležitostiach.

Len na zbytočné testy sa dnes už vyhodilo viac ako 100 000 000 € a koľko sa ešte len vyhodí! Všetky tieto prostriedky vláda zobrala z ochrany rizikových skupín a preto títo ľudia zomierajú. Za tieto peniaze sme mohli zariadiť ich excelentnú ochranu vrátane chráneného bývania, vitamínových balíčkov aj donášky potravín!

Svetoví odborníci z iniciatívy verejných zdravotníkov a epidemiológov z univerzít v Oxforde, Harvarde a Stanforde zhrnuli súčasné stanoviská vedeckej medicíny v Deklarácii z Great Barringtonu. Túto deklaráciu, napriek zastrašovaniu, podporuje už viac ako 10 000 medicínskych vedcov a viac ako 30 000 lekárov z praxe z celého sveta. Žiadame, aby v prístupe k pandémii Covid -19 boli uplatňované medicínske postupy a nebola umelo vytváraná nepriaznivá situácia zneužívaná politikmi a poškodzované zdravie a životy ľudí.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies