Vyberavý vírus…

Od začiatku rozšírenia ochorenia horných dýchacích ciest ma neuveriteľne udivujú opatrenia hlavného hygienika Mikasa.

Dokázal z vírusu covid 19 urobiť ten najinteligentnejší vírus na svete. Nenakazíte sa pri práci v automobilke za výrobným pásom, alebo počas nakupovania medzi regálmi zahraničných obchodných reťazcov.
Isto sa však nakazíte na lyžiarskom svahu, v kostole, v posilňovni alebo pri káve v kaviarni.
Aký je len ten covid 19 prefíkaný…

Pred vchodom do obchodu, k lekárovi, do dopravného prostriedku musíte dodržať 2 metrový odstup, vo vnútri to už neplatí. Je skvelé vedieť, že tento vírus je aktívny len v určitom období a na určitých miestach.
Tento nový vírus je taký šikovný, že tento rok zlikvidoval aj všetky ostatné choroby… kde máme chrípku, angínu a ďalšie ochorenia?

Najnovšie sa covid19 rozhodol zaútočiť na nebožtíkov, preto budú odo dnes uzavreté aj cintoríny. Aká NÁHODIČKA. Akurát v čase, keď sa Slováci chcú rozlúčiť so spoluobčanom, ktorí za ZÁHADNÝCH okolností zomrel v NEZÁKONNEJ väzbe!

Vážený pán Mikas, nechcel by som byť vo vašej koži. Zničiť toľko ľudských životov, zapredať dušu diablovi… ej to bude ťažké vysvetľovať na poslednom súde…

Vaše opatrenia, ako aj zákony prijaté touto vládou považujem za ZLOČINY VOČI ĽUDSKOSTI. Jedného dňa sa naši vládni úradníci, ako aj ďalšie zapredané vlády budú zodpovedať pred medzinárodným trestným tribunálom za to, ako klamú a terorizujú svoje obyvateľstvo!

Nemôžete umlčať PRAVDU. Žiadnym stupídnym opatrením, ani žiadnou výhovorkou, že chcete chrániť zdravie občanov. Pravda sa totiž UMLČAŤ NEDÁ.
Všetci s charakterom a zásadami vieme, čo máme robiť…

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies