Vyšetrovateľ vymyslel vyšetrovanie „pripravovanej vraždy jeleňa z Levíc“

Generálny prokurátor Maroš Žilinka vyškolil predsedu Súdnej rady Jána Mazáka ako malého chlapca. Slušne a zdvorilo mu napísal otvorený list, že bohapusto, ale že bohapusto – klame.

Ten Žilinka sa mi páči stále viac. Najskôr urobil úplného truhlíka z Daniela Lipšica a vysvetlil mu, že už nie je advokát Penty a že špeciálna prokuratúra nie je gestapo.

Aktuálne sa proti Lipšicovi vedie disciplinárne konanie – ako som bol generálnou prokuratúrou informovaný, aj vďaka môjmu podnetu. Lipšic si zaslúži exemplárny trest – to vidí každý.

A teraz sa Žilinka pustil do ďalšieho miláčika liberálnej kaviarne. Mazák je bývalý Kiskov poradca, sedel aj v Dzurindovej vláde a ako každý správny slovenský liberál bol pred rokom 1989 oddaný komunista a člen strany.

Mazák je nominantom Matoviča v Súdnej rade, rovnako ako Lipšic je Matovičovým pusipajtášom na prokuratúre. Sú tam iba preto, aby plnili pokyny vlády a likvidovali opozíciu.

Minule som si v rozhovore s Mazákom prečítal, aký je Blaha hrozný a aké som dno – zato tento bývalý aparátčik je úplná nebeská výšina. Je hanbou, že takéto spolitizované oportunistické zjavy sedia na súdoch a že – nerobia právo, ale politiku.

Dajte tomu sukňu a bude z toho Pamela… Lenže takíto prerastení urválkovia dnes ovládajú špeciálnu prokuratúru a mnohé súdy. Výsledkom je fašizácia slovenskej spoločnosti a likvidácia právneho štátu.

A potom sa môže stať, že Roberta Fica ako lídra opozície odpočúvajú na chate, za čo v iných demokraciách odstupujú prezidenti – chápem, keby u nás odstúpila prezidentka, bola by to katastrofa, veď kto by maril referendá a kto by vrieskal po Slovákoch, aby netliachali!

Ale je normálne, aby si vyšetrovateľ, napojený na SME a Denník N, vymyslel vyšetrovanie „pripravovanej vraždy jeleňa z Levíc“, aby mohol odpočúvať opozíciu a nahrávky zo súkromných rozhovorov Roberta Fica poslať do médií?

A je normálne, aby pri tom asistovala aj Lipšicova prokuratúra? Je normálne, že prezidentka spí? Je normálne, že je to všetkým jedno? Je normálne, že si tu liberálne celebritky ďalej spokojne hovejú vo svojich funkciách?

Robert Fico sa oprávnene pýta – a keď ho náhodou zastrelia, tiež mávneme rukou? Však to bol líder Smeru, to sa môže! Robia všetko preto, aby sa im smrť Milana Lučanského prepiekla – koho zabijú ďalšieho?

Čudujete sa, v akom dezolátnom stave je slovenská justícia, keď na čele orgánov spravodlivosti stoja nemorálni klamári ako Lipšic či Mazák? Či bacharka Kolíková? Zašlo to tak ďaleko, že ich už musí napomínať aj generálny prokurátor – veď to je strašná hanba!

Potom sa všetci čudujú, že ľudia už neveria ničomu. Na čele štátu je tuctová aktivistka z Pezinka, na čele vlády predavač americkej vodky, podpredsedníčka vlády sa už dva roky nevie naučiť, aká je DPH na Slovensku a minister financií je regulárny psychopat.

A zabudol som – na čele parlamentu máme profesora v odbore nanotechnológií. MFn. Kollár! Ešteže tak! Toto sú naše „elity“, toto tu vládne! Mafiáni, plagiátori a meňavky!

To si fakt niekto myslí, že ľudia budú dôverovať nejakej vakcíne? Od roku 1989 im neustále klamú. Ponižujú ich. Vykorisťujú. Sľubovali, že budeme Rakúsko a doručili Guatemalu. A ľudí tu teraz ovláda najväčší odpad na Slovensku!

V západných štátoch občania dôverujú svojim inštitúciám, pretože kontinuálne sľubujú zvyšovanie životnej úrovne a kontinuálne ho prinášajú. Tu sa po roku 89 urobil obrovský podvod na ľuďoch – čudujete sa tej univerzálnej skepse?

Milí priatelia,

kým na čele štátnych inštitúcií budú stáť ľudia ako Lipšic či Mazák, Slovensko sa bude mať na pozore. Nebudú veriť vakcínam, nebudú veriť „očistám“, nebudú veriť ničomu. Pretože vedia, že to všetko je len podvod.

Maroš Žilinka ukazuje, že chce byť iný. Strhol závoj z Lipšica aj Mazáka, rozbil na franforce liberálne modly, urobil z nich tajtrlíkov pred celým národom.

Držme mu palce, pretože on momentálne nebojuje za seba či za prokuratúru.

On momentálne bojuje o to, aby zachránil posledné zvyšky dôvery v inštitúcie. Posledné zvyšky autority štátu.

To je náš spoločný boj – ako vlastencov, ako hrdých Slovákov. Je to jediná šanca, ako zachrániť Slovensko ako také.

 

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies