Zákernosť Európskej únie vo vzťahu k Bielorusku a usvedčenie Čaputovej z podvodnej inaugurácie

Čaputová podporou Borella a Európskej únie v neuznaní prezidentských volieb v Bielorusku sa sama usvedčila, že bola podvodne inaugurovaná.

Pred rokom EÚ uznala výsledky prezidentských volieb na Slovensku i napriek tomu, že boli bez najmenších pochybnosti sfalšované a neférové. A potom i neústavnú inauguráciu Čaputovej.

Inaugurácia sa udiala na podklade neústavných krokov Danka, expredsedu parlamentu, ktorý bez ukončeniu volebného procesu zjavne nemohol zvolať inauguračnú schôdzu parlamentu a Fiačana, ktorý prijal sľub Čaputovej, hoci mal ako sudca na stole moju volebnú sťažnosť, o ktorej Ústavný súd  do momentu samotnej inaugurácie nerozhodol.

Viete si predstaviť, že ako sudca dostanem obžalobu na vraha v októbri, v decembri mám s ním večeru a v januári ho oslobodím?

Toto urobili juristúti Fiačan a 6 sudcovia, ktorí boli s ním na inaugurácii, hoci volebný spis bez konečného rozhodnutia mali na stole.

Podal som volebnú sťažnosť aj pre zjavné falšovanie voličských preukazov, na základe ktorého jeden jeho držiteľ mohol voliť aj 100 krát cez fotokópie preukazu, k čomu nesporne dochádzalo, a o čom predložil konkrétny dôkaz člen štátnej volebnej komisie Vladimír Zeman.

ÚS ju nehanebne zamietol, ale až po 10 mesiacov od neústavnej inaugurácie.

Prečo asi?

Mohli Fiačan a tí 6 sudcovia, ktorí boli  na inaugurácii hlasovať v môj prospech?

No predsa nemohli, lebo by hlasovali za to, že boli na inaugurácii osoby neústavne dosadenej do najvyššej štátnej funkcie.

Mohli doplnení 6 sudcovia, ktorí boli z 12 adeptov vybraných na svoj obraz už Čaputovou za sudcov hlasovať v môj prospech?

Nemohli, pretože by potom hlasovali za to, že boli za sudcov ÚS vymenovaní  neprezidentkou.

Jednoducho, keby rozhodli tak ako v Rakúsku, že prezidentské voľby sa museli opakovať, tak by všetci 13 sudcovia účelového politického ÚS, stratili sudcovský status, zrejme by ostali bez zamestnania.

Dá sa vymodelovať, i umelo vyfabrikovať zjavnejšia a vypuklejšia osobná zainteresovanosť všetkých sudcov na výsledku konania, ako u týchto zapredancov sudcovskej nezávislosti, ktorí hoci mali zákonnú povinnosť vysloviť nespornú zaujatosť bez štipky hanby bezočivo tak neurobili? A hlasovali.

Volebnú sťažnosť zamietli sudcovia bez najmenších pochybnosti zaujatí a zjavne osobno-existenčne zainteresovaní na výsledku volebného konania.

Podal som preto sťažnosť na ESĽP do Štrasburgu, ktorú pripájam cez link:

https://drive.google.com/file/d/1fhjbJrBBfAE-deZ8XRbUYz1J62kWXZZJ/view?fbclid=IwAR0Cb2nwD5wFNyp5D21lHW78FpNab14PjGpZAx3CVcfRfZKLXfxzBJl0dpE

V právnom štáte, o ktorom denno denne kvákajú štatutári EÚ, nie je možné jednoducho vykonať trest smrti zastrelením ešte predtým než odvolací súd právoplatne rozhodne o odvolaní obžalovaného, proti verdiktu súdu prvostupňového  o uložení trestu smrti.

Slovensko malo zrejme od EÚ výnimku pre ultraliberálnosť u Čaputovej, navyše podvodne zapísanej do komory advokátov.

V týchto dňoch je zrazu „akože“ rigorózne principiálny postoj prítomný u EÚ vo vzťahu k prezidentským voľbám v Bielorusku, kde nevyhrala ultraliberálna nacistická kandidátka Cichanovská.

Citujem Borrella:

„EÚ  neuznáva sfalšované výsledky volieb. Na základe tohto princípu nemá takzvaná‚ inaugurácia z 23. septembra 2020 a nový mandát, na ktorý si nárokuje Lukašenko, nijakú demokratickú legitimitu“.

Lukašenka, ale pritom ako legitímneho prezidenta Bieloruska potvrdil, na rozdiel od Slovenska, Najvyšší  súd Bieloruska, ktorý ešte v utorok pred inauguráciou zamietol volebnú sťažnosť neúspešnej Cichanovskej ktorá sa dožadovala anulovania výsledkov volieb z 9. 8.

„Právny štát v praxi EÚ“.

Kto je Borrell?  To je prvá otázka.

Druhá, kde bola EÚ a Borrell a  jeho okamžitá právna reakcia po Čaputovej tzv. inaugurácii? Práve u nej bola nulitná  a nelegitímna inaugurácia a nie u Lukašenka.

Je to primitívny a ťažký superjuristút? Alebo nepríčetný pajác globálnych elít?

Má to ľahké vysvetlenie. Čaputová ako lokaj ich počúva na slovo.

U skorumpovaných elitárov typu Borrella je daná nalinkovaná rovnica:

Dva metre na tú istú právnu skutočnosť, udalosť.

Vedenie EÚ, žiaľ ovládli pohrobkovia Hitlera, ktorí podporujú v Bielorusku demonštrujúcich nacistov a ich reprezentantku Cichanovskú. Nič nové. Veď rovnako podporovali a podporujú i Banderovcov na Ukrajine.

Úspešne EÚ tak vedú k rozpadu. Chvála pánu bohu.

Nie je zámerom tohto blogu obrana Lukašenka, ani upriamovať pozornosť na moju osobu v súvislosti s prezidentskými voľbami, ale práve na tomto prístupe EÚ treba ilustrovať zjavne právne pokrytectvo ich elít.

EÚ šíri i na Slovensko zákernú a vulgárnu neprávosť.

Vzor správania razený EÚ: Aj keď si vrah, ale ak máš našu záštitu a si náš, môžeš aj vraždiť.

Chuderka Čaputová podporou Borella a EÚ v neuznaní prezidentských volieb v Bielorusku závažne spochybnila svoju tzv. inauguráciu.

Pripájam i link na video v tejto spojitosti:

https://www.youtube.com/watch?v=HIIpjAN5OT8

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies