Drahá pretekárka Remišová

Veronika Remišová sa už zrejme doučila sadzby DPH a splnila dennú normu piatich hanopisov na opozíciu, nuž má čas aj na niečo príjemné. Tým niečím môžu byť pokojne automobilové preteky – auto na to bude mať.
Najnekompetentnejšia členka vlády si totiž za naše spoločné peniaze kúpila nové auto. Krásny Volkswagen Arteon s pohonom 4×4, ktorý sa svojím výkonom isto nenechá zahanbiť.

Samozrejme, nič nie je zadarmo, takže na tento skvost za takmer 60-tisíc eur sa pani Remišovej poskladali daňoví poplatníci. Ak nie jej, tak niektorému jej podriadenému, veď prečo by sa mal štátny úradník uspokojiť s „tuctovým“ Superbom, keď si môže voziť zadok vo Volkswagene.

Isto si spomeniete, ako nás pani vicepremiérka ubezpečovala, že zriadenie jej nového ministerstva si nevyžiada žiadne extra náklady. Nová limuzína pre ňu zjavne nie je náklad.

Ale možno sa pani „ministerka pre regionálny rozvoj“ len rozhodla, že konečne vytiahne päty z Bratislavy a pôjde sa pozrieť priamo do regiónov, aby na vlastné oči videla, čo ľudí skutočne trápi a čo naozaj potrebujú. V tom prípade jej želám veľa šťastných kilometrov.

 

Vtip za pol miliardy: Kolíková doplatila na pomstu a nechápe

Koniec covid teroru. Čo priniesla segregácia?

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies