Hra s pandémiou končí. Kedy to páni pochopia?

Covid-19 tu bol, je a bude, čo už pochopili napr. v Česku, kde povinné očkovanie hodili do koša, Česi budú do práce chodiť s koronou a testovať sa budú v práci aj očkovaní, veď túto “neviditeľnú hnusobu” roznášajú podobne ako neočkovaní. Už je naozaj len otázkou času, kedy to pochopia aj mocní vo zvyšku sveta. Bill Gates, niežeby mal tú moc, povedal, že pandémia končí, ale musia to pochopiť aj politici, ktorým, žiaľ, buzerácia obyvateľstva vyhovuje!

Žiaľ, prskať len na idiotov okolo Igora Matoviča, ktorí do čela rezortu zdravotníctva vybrali gumáka Vladimíra Lengvarského, ktorý celý život len poslúcha, by bolo nemiestne. Veď Austrália bez problémov a vedeckých argumentov vyhodí zo svojho územia aktuálne najlepšieho tenistu sveta, ktorý sa odmieta podvoliť očkovacej propagande, štedro dotovanej vládami sveta! Novakovi Djokovićovi už odkazujú podobný scenár aj z Francúzska, či Veľkej Británie, a to napriek tomu, že v médiách prisatých na peniaze z propagácie očkovania pribúdajú správy, že neočkovaný skôr ako imunitu z očkovania dostane Omicron, ktorý premorí krajinu za pár týždňov, pričom jeho následky sú mierne, podobajúce sa nádche, teda aspoň vo väčšine prípadov…

V pretekoch Naďa a Korčoka o to, kto je blbý a kto je blbší, vyhral nečakane tretí pretekár – náš večný šampión Igor

Kým v Česku pochopili, že covid-19 tu bude s nami ako nechcené dane a odvody, tak na Slovensku ideme boj s koronou hrať “na nulu”, teda nie obyvatelia, ale politici. Hra s pandémiou, zámerne nepíšem “hra na pandémiu”, sa skončila a snaha slovenských politikov hrať to “na nulu” môže trvať maximálne do komunálnych volieb, a to len preto, aby znemožnili reálnu politickú kampaň, nakoľko im reálne hrozí debakel a ukážka toho, že v nasledujúcich parlamentných voľbách, nech už sú kedykoľvek, moc a “kľúče od miešačky” nedostanú! Toho sa boja, a preto sa s pandémiou budú hrať do samého možného konca.

Prezidentka Čaputová dnes arogantne zasiahla do nezávislosti prokuratúry

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies