V pretekoch Naďa a Korčoka o to, kto je blbý a kto je blbší, vyhral nečakane tretí pretekár – náš večný šampión Igor

Poznáte hru „blbý a blbší“? To sa stretnú dvaja chlapi, napríklad Korčok a Naď a pretekajú sa, kto zo seba urobí väčšieho blba pred slovenskou verejnosťou. Neuveríte, kto vyhral

Prvý výkop mal Korčok, keď sa vysmieval znásilneným ženám a hovoril, že predsa „americkí samci“ neznásilňujú „devy“.

Som zvedavý, ako sa tvári teraz, keď zistil, že len za posledných pár rokov znásilnili americkí vojaci viacero žien v Taliansku; v Japonsku znásilnili školáčku; a v Iraku dokonca 14-ročné dievča.

Áno, chvíľkami vyznieval za najväčšieho blba na Slovensku Korčok a tak Naď nezaháľal. Chytro povymetal všetku slamu, čo nosí v topánkach a vytiahol tento tromf.

Článok New York Times, v ktorom sa píše o tom, že na Slovensku budeme cvičiť ukrajinských teroristov vo vojne proti Rusku, označil za klamstvo.

Budú ešte na Slovensku voľby, pán Heger?

Čiže – New York Times sú podľa neho konšpirátori, dezinformátori a určite aj ruskí agenti. Perfektné. Určite ten článok písal ďalší ruský agent Maroš Žilinka – tak to vidí buran Jaro.

Už-už to vyzeralo, že preteky vyhrá Naď, ale o slovo sa zase prihlásil Korčok. Verejne a hlúpo urazil generálneho prokurátora Žilinku, že mu dá „svoje číslo, nech sa kedykoľvek poradí“.

A potom dostal od Maroša Žilinku taký preplesk, že sa ešte teraz smeje celé Slovensko. Generálny prokurátor mu odkázal, že aj v prípade nesúhlasu by ústavný činiteľ mal zachovávať „súdnosť a dôstojnosť“.

Ten pocit, keď Korčoka, ktorý by mal byť etalónom diplomacie a zdvorilosti, cvičí zo slušného správania generálny prokurátor – Korčoka po tomto nezamestnajú ani na vrátnici.

Ale nebuďme k pánovi ministrovi zahraničných vecí zlí. Možno mu dajú na americkej ambasáde strážiť parkovisko. „Hello Ivan, tu máš kľúče, zaparkuj mi to tam dozadu doprava.“ – „Yes, sir!“

Jaro Naď je mimoriadne súťaživý typ. Keď videl, že Korčok ho dáva na plnej čiare, postavil sa pred kamery TV JOJ a na otázku, či sú slovenské ženy pri amerických vojakoch v ohrození, vyslovil takúto múdrosť:

„Keď je v blízkosti pán Blaha, tak skôr barany by mali byť v nebezpečenstve.“

Toto povie minister obrany na adresu poslanca NR SR, ktorý upozorňuje na nedávne tragické prípady znásilnení a vrážd v Iraku, Japonsku, Taliansku či Kolumbii, ktoré spáchala americká armáda.

Naď tým narážal na Matovičove vulgárne útoky proti mne, za ktoré mu súd prikázal ospravedlniť sa. Už dvakrát súd rozhodol, že Matovič sa musí ospravedlniť a zaplatiť trovy – väčšieho idiota z Matoviča už súdy robiť ani nemôžu.

Mimochodom, Matovič sa pred súdom vyhováral ako čistý papaláš – vraj nestihol poslať svoje stanovisko, lebo bol premiér a predsedovia vlády sú predsa nadľudia.

Súd ho spláchol ako malé decko. Stíhal si písať siahodlhé statusy, tak nevymýšľaj. Na Slovensku platí rovnosť a žiadni papaláši nemajú výnimky. Matovič dostal od súdu strašnú príučku. Musí sa ospravedlniť.

Áno, tak to už v živote býva. Kde sa dvaja bijú, tretí víťazí. V pretekoch Naďa a Korčoka o to, kto je blbý a kto je blbší, vyhral nečakane tretí pretekár – náš večný šampión Igor.

Blahoželáme všetkým trom súťažiacim – ako sa hovorí, nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa.

Americké médiá otvorene hovoria, načo majú slúžiť americké základne na Slovensku

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies