Kocky sú hodené – Alea iacta est. Voľby rozhodli pán Lipšic

Lipšic vytiahol teatrálny ultimátum a jeho družina parný valec

Po uniknutých materiáloch z ktorých vyplýva, že ÚŠP sa deatomizuje a jej činnosť sa systematizuje v hierarchii Generálnej prokuratúry bolo niekoľko dní ticho

Špeciálna prokuratúra zanikne k 1.marcu 2024 !

Nie je to špatne vymyslený žart , ale iba rozseknutie hydry, ktorá vytvorila na Slovensku svoju tieňovú moc spravodlivosti.

Po tom ako už Lipšic niekoľko rokov sa snaží svoju kariéru zosnovať konšpiráciami a nastrkaním sa do všetkých známych kauz či v podobe jeho dvojnásobného ministrovania a advokátovania, predsa mu len nedošlo, že každá sviečka raz dohorí . A že palica má dva konce. Ani vtedy  si to neuvedomil, keď dnešná opozícia urobila z jeho politickej a právnickej kariéry trhací kalendár a to čo sľúbili víťazi volieb ešte pred dvomi rokmi je teraz na spadnutie.

Je najvyšší čas prekopať celý Úrad špeciálnej prokuratúry

Lipšicova politická imunita a jeho matrix sa skončili

Demaskovaný Lipšic , jeho dlho spriadaná pavučina a piata kolóna ktorá sa penetrovala do všetkých štruktúr štátu a fungovala ako dobre zorganizovaná spravodajská organizácie nielen v brachiálnych zložkách, ale aj cez dobre zorganizovaná falangu ľudskoprávnych organizácií končí .Zrejem si to ale Lipšic neuvedomuje, alebo vsadil na smiešny vabank, keď ponúkol svoju funkciu- ktorú už vlastne morálne stratil, aby údajne zachránil ten inštitút kde sa dostal vďaka spojeniu s Matovičom , s jeho hlasovacou mašineriou, ktorá mu dláždila cestu.

Lipšic s Matovičom zaviedli štbácky štát!

No Lipšic nemôže bez vedľajšieho úmyslu a manipulovania faktov ani jeden svoj krok myslieť vážne. Tentokrát kvôli úzkej skupine veľmi špecializovaných špeciálnych prokurátorov sa skrýva za morálnou autoritou 30-ich prokurátoroch, o ktorých verejnosť nikdy výnimkou tích škandalizovaných ani nepočula. Zosmiešňuje ich a tvrdí, že tí prejdú na Generálnu prokuratúru a ich cynicky naznačujem, že prípady budú riešiť menejcenní prokurátori. Také kastovanie a sebapýcha úplne ignoruje fakt, že kvalifikovaný a nenamočený prokurátor aj po zrušení a rozpustení činností ŠP môže vykonávať svoju prácu, dozorovať svoje vlastné prípady , zastupovať ich na súde, v tomto prípade v inom funkčnom zaradení na  vecne príslušných prokuratúrach, kde môže byť hladko preložený.

Lipšic hádže do vlastného vreca aj tých, ktorí len robia profesionálne svoju prácu a s jeho víziami a konšpiráciami nemajú nič spoločné.

Typická obrana ktorou sa skrýva za autoritu a dobré meno druhých.

Zabudol však na svoju kariéru, na to že kontrola a riadenie elitných prokurátorov UŠP ktorým boli pridelované prípady politických rozmerov a kriminalizácie vybraných subjektov  sú jeho spoločníkmi v tom vreci. Vybraná skupina prokurátorov, sudov, policajtov dokázala spravodajským spôsobom spolupracovať, kriviť právo a spravodlivosť a pri tom vlastnými mocenským nástrojmi dokonalo chrániť aj seba.

Nič však netrvá večne

Z talárov do žaláru ?

Lipšicova ministerská výberová príslušnosť odštartovala elitárstvo v justícii

Takéto jeho  rozhodnuie ešte z roku 2014, ktorým bolo možné odňať vecne a miestne príslušným orgánom akúkoľvek vyšetrovanú vec so súhlasom policajného prezidenta bolo v absolútnom rozpore s ústavným právom občana byť odňatý svojmu zákonnému sudcovi, od ktorého príslušnosti sa vždy odvodzovala príslušnosť ostatných brachiálnych zložiek: prokuratúry a polícii. Po Lipšicovom nástupe do úradu na špeciálnej prokuratúre sa z časť  NAKA stala Richeliovskou gardou, ktorá si vyberala, realizovala a v spolupráci s niektorými sudcami Špecializovaného trestného súd pod dozorom taktiež elitných prokurátorov ÚŠP ovládla spravodlivosť.

Chobotnica rástla, kŕmila samu seba a jeho konečným cieľom bola absolútna kontrola spravodlivosti.

Ľudskoprávna falanga vytiahla svoj parný valec a chce zvaliť vládu ako Slota s tankmi Budapest

Dnes pred úradom vlády sa zišla známa skupina ľudskoprávnych organizácii s obrovským pohoršením, že rekonštrukciou práce ÚŠP alebo odvolaním Lipšica sa nám zrútia ideály spravodlivosti, princípov právneho štátu a demokracie. Tí istí, ktorí mlčali keď  zatvárali ľudí do karantény a domovov, vo väzbe zomierali ľudia kvôli mareniu ich práv, keď boli prenasledovaní novinári, odpočúvaní advokáti , keď´ Generálny prokurátor cez § 363 v mnohých prípadoch potvrdil nezákonne postupy OČTK a keď Ústavný súd tiež v nespočetných prípadoch skonštatoval porušovanie ľudských a ústavných práv zo strany brachiálnych zložiek. Kde Ste boli doteraz? Boj o Lipšicov vplyv moci a ním prezentovaný model spravodlivosti a budovania piatej kolónie je logickou súčasťou tohto majdanu. A robia to reprezentanti práve takých organizácii, ktorých sa zrejme dotkne Ficova revízia  vplyvu zahraničím ovládaných zoskupení na politické a spoločenské dianie, ovplyvňovanie verejnej mienky na Slovensku.

Ľudia však nezabudli na Matoviča.

Na to ako zatváral do karantény ľudí počas kovidu, ako obmedzil vychádzania a ako krachovali rad za radom existencie, ktoré ľudia budovali celý život. Ľudia už dnes nepodľahnú kriklúňom, aj keď budú obhajovať kohokolvek, lebo majú vlastný názor, skúsenosti a chcú mať istoty.

Aj právne a ústavné.

A majú právo a aj volili .

Prebudenie do reality je kruté. Pre celú piatu kolónu. Bojujú , kopú ponúkaju sa smiešne ultimáta, len aby zachránili franforce svojej existencie a vplyvu. To čo rokmi trpezlivo budovali.

Kocky sú hodené

 

 

 

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies