Koniec vedy na Slovensku

Pred chvíľou som chcel zavesiť status s mojim interview, ktoré som mal v internetovej televízii Zem a vek. Nedá sa – zablokovali ho.

V rozhovore na ZVTV rozvíjam svoj kritický pohľad na očkovanie, kritizujem Zuzanu Čaputovú, vyjadrujem sa k šikane zo strany SAV a robím oponentúru vláde. Toto všetko sa dnes nesmie.

Chcel som na video odkázať s tým, že – však mažte, fašisti, keď sa bojíte! Nestihol som. Boja sa tak veľmi, že to zmazali skôr, než som to uverejnil. Včera večer ste to ešte mohli vidieť, dnes ráno už nie.

Som zvedavý, dokedy vydrží tento status. Prituhuje a oni pristúpili k bohapustej represii. Takto to v istom okamihu robia všetky totality – vo všeobecnosti stoja na propagande, ale keď strácajú podporu, tak začnú svojich oponentov likvidovať. Dnes je tá chvíľa.

Vzdali to. Vedia, že argumentačne prehrávajú, a tak akúkoľvek kritiku musia odstrániť. Chcú zaviesť povinné očkovanie a preto si skeptikov ako Blaha nemôžu dovoliť. Pribúdajú výzvy, aby ma vyhodili z práce a zavreli do väzenia – Blahu treba umlčať!

V skutočnosti tým popierajú základný princíp vedy aj demokracie. Veda je úspešná preto, lebo je skeptická. Dáva hypotézy a je povinnosťou vedcov ich kritizovať. Inak to nie je veda.

Ak zakážeme vedecký názor nobelistu Montagniera, že očkovanie môže v prípade vírusov prispievať k mutáciám… Ak odstránime kritiku, že na vírusy očkovanie nepomáha… Tak sa z očkovania stáva náboženstvo a z vakcinátorov sekta. Nie, to už nie je veda.

Ak sa prestaneme zamýšľať nad vedľajšími účinkami relatívne nového revolučného mRNA medicínskeho experimentu – môže to viesť ku kolosálnej tragédii. Môžu začať umierať ľudia, ale vodcom to nikto nepovie, lebo sa budú báť, že im to zničí kariéru.

Cenzúra je nebezpečná nielen kvôli slobode. Ale aj kvôli pokroku. Ak sa zakáže kritika, nebude ako vychytávať chyby, ostane len fanatická viera. A na tom zakapala už nejedna totalita.

Včera mi písal jeden analytik. Žiaden konšpirátor ani alternatívec, ale veľmi uznávaný odborník s veľkou úctou k faktom. S hrôzou mi písal o autocenzúre, ktorú na seba aplikujú neurológovia, či iní lekárski špecialisti.

Boja sa povedať, že majú pochybnosti o vakcíne, boja sa upozorniť na vedľajšie účinky či na nárast ochorení, ktoré by mohli súvisieť s očkovaním. Boja sa, že ich vysmejú a že im zničia život. A tak sú ticho.

V takejto atmosfére strachu sa nedá robiť veda. Nevieme vyvracať hypotézy. Nevieme zaručiť efektivitu medicíny. Nevieme pracovať na racionálnejších alternatívach. Toto nie je o Blahovi, toto je cesta do pekla – už len z princípu.

Najhoršie je, že tento lynč proti každému s iným názorom na očkovanie, spustili liberálne kaviarne, ktoré o medicíne zväčša nič nevedia. Poučujú doktora Lakotu či nobelistu Montagniera a slovo mRNA počuli prvýkrát pred dvoma rokmi. Vyznievajú smiešne.

Vyštudovaný kulturológ či žurnalista je v oblasti medicíny rovnaký analfabet ako bežný stolár či futbalista. Sebavedomie týchto „vzdelancov“ spočíva len v ich slepej dôvere vo „vedu“. Ak sa väčšina „vedcov“ zhodne na niečom, oni slepo nasledujú.

Lenže práve takto veda nefunguje. Nestačí viera, že keď očkovanie fungovalo na detské choroby, bude aj na vírusy. Nestačí viera, že keď vedci vynašli mRNA, tak to musí byť super. Potrebná je kritika a verifikácia – lenže oni sa kritikov surovo zbavujú.

Nás fašisti nezastavia. Budeme naďalej upozorňovať na názory vedcov, ktorí majú iný názor. Akurát to budeme musieť robiť šikovnejšie – ľavičiari majú s diktatúrami stáročné skúsenosti, berieme to s úsmevom.

Keď chcel revolucionár Plechanov v 19. storočí napísať revolučnú knihu tak, aby ju cenzori nezakázali, musel ju nazvať tak, aby to nepochopili – zvolil názov O vývoji monistického názoru na dejiny. Cenzori sa škrabali za ušami, že to čo je – a povolili.

Aj my budeme musieť hovoriť svoje názory tak, aby nás nemohli tak ľahko likvidovať. Tak to je v každom fašizme, v každej totalite, v každej diktatúre. Nebojte sa, priatelia, pravdu nezabijú, pravda zvíťazí.

Oddnes na Slovensku hovoríme otvorene o totalite. Pod taktovkou farmafiriem, korporácií a Američanov. Áno, liberáli tlieskajú, že v priamom prenose vraždia voltairovskú slobodu, ale to len preto, že nikdy liberálmi neboli.

V skutočnosti sa od Hitlera líšia iba v tom, že nenosia adolfúz. Toto už nie je iba o vakcínach, toto je o slobode. Začína sa odboj proti fašizmu – ak nechcete, aby vás zotročili, prosím, pridajte sa k nám!

 

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies