KORONAVÍRUS: V pondelok potvrdili 41 prípadov

V pondelok potvrdili 41 prípadov nákazy koronavírusom. Národné centrum zdravotníckych informácií o tom informovalo na webe covid-19.nczisk. Laboratóriá za uplynulý deň urobili 3 333 testov, celkový počet otestovaných vzoriek je už takmer 244-tisíc. Počet úmrtí pacientov s pozitívnym testom na nový koronavírus zostáva na čísle 28. Od prepuknutia pandémie bolo na Slovensku už 2 021 pozitívne testovaných osôb. Vyliečilo sa 1 538 ľudí.

Ako uviedlo Ministerstvo zdravotníctva SR na svojej webovej stránke, hospitalizovaných je 17 pacientov. U deviatich z nich bolo ochorenie COVID-19 potvrdené. Na JIS sú dvaja pacienti, na umelej pľúcnej ventilácii nikto.

Po pondelňajšom testovaní evidujú jedenásť nových prípadov v okrese Prievidza a desať v okrese Bratislava. Sedem infikovaných potvrdili v okrese Nitra, štyroch v okrese Levice a po dvoch v okresoch Malacky a Žilina. Zhodne po jednom prípade pribudlo v okresoch Dolný Kubín, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Poltár a Poprad. Ide o 27 mužov a 14 žien, sú vo veku od osem do 84 rokov.

Bödöra zatiahli do vraždy Kuciaka, dôkazy dodané Europolom boli zmanipulované!

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies