Podpísanie “ obrannej zmluvy, závisí na Matovičovi

Matovič sa ohľadne obrannej zmluvy s USA len vyhovára a tvári sa, že jeho sa netýka

Na Matovičovi však podstatne závisí, či zmluva bude podpísaná alebo nie.

K „obrannej“ zmluve s USA sa Igor Matovič až doteraz vôbec nevyjadroval. Po tom čo v minulosti povedal na adresu USA sa niet čomu čudovať, lebo by poprel sám seba a vyzeral by minimálne smiešne.

Dnes Matovič dostal k tejto zmluve otázku a namiesto toho, aby jasne povedal, či ju podporuje, alebo nie, Matovič, ako majster sveta vo výhovorkách sa hneď vyhovoril na prezidentku Čaputovú, akoby uzatvorenie tejto zmluvy bolo závislé len od Čaputovej a jeho sa to vôbec netýkalo!

Práve osoby Igora Matoviča sa však obranná zmluva s USA týka, a to rozhodujúcim spôsobom!

Práve Matovič totiž ovláda svojho bábkového premiéra Hegera, má vo vláde rozhodujúci počet ministrov (vláda bude o dohode rozhodovať) a OĽANO má v parlamente najväčší počet poslancov, ktorí bez mihnutia brvou odhlasujú to, čo im Matovič prikáže (NR SR bude tiež o zmluve hlasovať)! Ak Matovič hovorí o nejakej diskusii v klube OĽANO, je to len divadielko

Svoj diel zodpovednosti za schválenie tejto zmluvy bude mať samozrejme aj prezidentka Čaputová, ktorá tiež musí zmluvu podpísať!

Takže pán Matovič, nevyhovárajte sa farizejsky na všetkých okolo seba, ale jednoducho rozhodnite, že OĽANO zmluvu s USA nepodporí!

Toho sa samozrejme nedočkáme, ale mohla by to byť prvá vec vôbec, ktorá by z Vašej strany bola v prospech Slovenska!

Takže do toho, lebo Slovensko doteraz takúto zmluvu nemalo, slovenskí občania ju odmietajú a takúto „obrannú“ zmluvu proste nepotrebujeme.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies