Rezort obrany je v kompletnom rozklade.

To, čo sa včera udialo, je v demokratickom štáte nemysliteľné.

Ministerstvo obrany otvorene označilo všetkých kritikov Obrannej dohody s USA za ruských agentov. Napísali, že konajú „pod vplyvom cudzej mocnosti“. A nie, nemysleli Brazíliu.

Presne tento istý slovník sa používal aj pred rokom 89 – ak ste kritizoval Sovietsky zväz, ergo nášho spojenca, tak ste bol americký imperialista a bol ste pod „vplyvom cudzej mocnosti“.

Už len čakám, kedy Naď vytiahne mandelínku zemiakovú. A možno sa dozvieme, že včasným príchodom do práce zasadíme rozhodujúci úder Putinovi.

Ja len, že dnes poslali bývalé politické osobnosti výzvu prezidentke Čaputovej, aby sa nesprávala alibisticky a konečne sa vyjadrila k dohode s USA. No dozvedáme sa, že všetko sú to zjavne ruskí agenti.

Medzi signatármi výzvy sú ľavičiari aj pravičiari, socialisti aj konzervatívci – od Brigity Schmögnerovej cez Vlada Bajana až po Jána Čarnogurského a Vladimíra Palka. Proste – Putinove hordy.

To myslíme vážne, že takto sa budeme správať k ľuďom s iným názorom? Opľúvať ich, že sú agenti cudzej mocnosti? A čo je potom Naď s Čaputovou a Korčokom? Novodobí štúrovci?

Generálnu prokuratúru a jej vecné pripomienky dnes na ministerstve obrany spláchli do záchoda – s takou aroganciou kritiku neodbavoval ani Karol Bacílek.

Ani jedna zo zásadných pripomienok GP SR nebola akceptovaná a rozpory neboli odstránené

Ale však načo by sa zaoberali tým, že dohoda s USA narúša našu suverenitu a jurisdikciu – však povieme, že Maroš Žilinka je ruský agent, lebo mal minule na obed boršč a vybavené.

Takto oni fungujú. Mňa označujú za ruského agenta už roky – iba preto, že som kritizoval americké vojny v Juhoslávii, Afganistane a Iraku. Ak nemáte rád vojny, tak proste musíte slúžiť Rusku. Ako inak?!

Prepáčte, ale toto je choré. Nie, nepotrebujeme tu žiadnych amerických vojakov ani žiadne obranné dohody. Žiadne Rusko nás neohrozuje a žiadni spojenci nemajú právo na okupáciu. Bodka.

Slovensko tu amerických okupantov nechce. A ak chcete, milí Naďovi truhlíci, väčšinu slovenského národa vyhlásiť za ruských agentov, tak sa rovno prihláste u docenta Chocholouška.

Zabudli ste sa dakde v roku 1952. Plieska vami paranoja. Prestaňte urážať Slovákov a začnite viesť normálnu diskusiu.

Vráťte sa za stôl a ďalej rokujte s generálnou prokuratúrou o jej výhradách. Rokujte s hnutím Zjednotení za mier – ich pripomienky podporilo 20 tisíc ľudí, vrátane nás. Čo viac chcete?

Rešpektujte, že Smer ohlásil referendum o americkej obrannej dohode a počkajte, kým ľudia vyjadria svoj názor. O tom je demokracia.

A zobuďte už niekto súdružku Čaputovú, ktorú okrem Rizmanovho srdiečka v snehu ešte zatiaľ nič v novom roku nezobudilo – chystá sa okupácia a ona sladko spí. Pssst, nerušiť.

Ak po tomto všetkom Naď neodstúpi, tak už neskôr ani nebude musieť odstupovať – rovno prestúpi. Do výkonu trestu odňatia slobody. Za vlastizradu.

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies