Stigmatizácia a očierňovanie nezaočkovaných prináša viac škody ako úžitku

Prečo slovenské médiá mlčia o najnovších vedeckých výskumoch?

O tom, že v zahraničí sťahujú vakcíny? O tom, že očkovanie detí je nebezpečné?

Vo Fínsku, Dánsku a Švédsku zastavili očkovanie Modernou, pretože spôsobuje mladým mužom srdcové ochorenia. Medzitým na Slovensku spúšťame tretiu dávku a samozrejme, našťopkať sa môžete dosýta aj Modernou.

Však čo tam po našich zlomených srdiečkach, Fíni sú padavky, naši slovenskí junáci to zvládnu. A zisky amerických farmakofiriem budú rásť, srdce-nesrdce.

Keď sa rúbe les, lietajú triesky, či tak nejako to zvyknú hovoriť krvaví diktátori, že?

V Portugalsku už preočkovali kompletne všetko, čo sa hýbalo, zlé jazyky tvrdia, že Pfizera rvali aj do miestnych kohútov. A bum, Covid akosi stále nevymizol.

Na denníku SME sme sa mohli dočítať, že „pre vírus sa stále rušia podujatia, ľudia hlásia práceneschopnosť a niekedy aj vážne zdravotné problémy.“

Pre netestovaných právny postup do vrecka, ako manuál pri šikanóznych policajných kontrolách 

A áno, aj umierajú – včera tam umrelo 11 ľudí, u nás 10. Ja viem, Portugalsko je väčšie, ale aj tak – nemala to byť nula? Kděpak udělali soudruzi chybu?

Mimochodom, portugalská ministerka zdravotníctva varuje: „Nejde o riešenie alebo zázrak, ako si mnohí myslia.“ Zvláštne a naša čaputovská propaganda hlásala, že keď sa všetci naďobeme, tak už to bude len sloboda a úsmev. Ups.

V slovenských farmokomédiách je kompletné ticho o prelomovej štúdii, postavenej na výskume v 68 krajinách sveta, ktorá preukázala, že žiaden automatický vzťah medzi očkovaním a nákazou neexistuje. Dali jeden článok a odvtedy pssst. Ako v hrobe.

Vôbec sa necitujú americkí/kanadskí vedci, ktorí otvorene hovoria, že stigmatizácia a očierňovanie nezaočkovaných prináša viac škody ako úžitku. Nie – úplne sa pod týmito vedeckými výzvami zľahla zem.

Namiesto toho tu počúvame sťažnosti očkovaných, vraj chcú byť v práci oddelení od nezaočkovaných. No jasné – segregovať. Ako za starého dobrého apartheidu. Len sa tak skromne pýtam: keď ťa má tá tvoja vakcínka ochrániť, čoho sa potom bojíš, kámo?

Všetky mýty o očkovaní padli. O Pfizeri tu hovorili ako o zázraku s 96-percentnou efektivitou. Dnes hlási Izrael, že je to len 39%. Všetko to boli iba lži.

Hovorili, že vakcína nemá vedľajšie účinky. Len na Slovensku je k dnešku hlásených vyše 1000 závažných prípadov, medzi ktoré patria infarkt či mozgová príhoda. A aj smrť.

U detí do 18 rokov britskí vedci neodporúčajú proticovidové očkovanie, pretože v tomto veku je niekoľkonásobne väčšie riziko, že môžete dostať srdcové ochorenie z očkovania ako že skončíte v nemocnici s Covidom.

Ale u nás je vláda hluchá a slepá. Pfizer prikázal a tak sa u nás očkujú aj deti. A samozrejme, už sa chystá aj tretia dávka. Posilňovacia. Pamätáte, tvrdili, že bude stačiť jedna. Potom z toho boli dve, teraz tri, do Vianoc to bude aj tridsať.

Zastavte očkovacie reklamy a zrušte očkovacie lotérie, potom budú peniaze na zdravotníctvo

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies