Tejto krajine vládne banda nekompetentných hlupákov

Vážení priatelia, viete, že vo verejnej komunikácii nerád používam emotívny jazyk a vulgárnejšie vyjadrenia, ale v tomto prípade neviem, čo iné použiť:

Ešte pred pár dňami Matovič nadával ľuďom, ktorým sa nepáčilo pokračovanie štátnej karantény, boli označovaní za takmer potenciálnych vrahov. Jeho nohsledi sa chválili vraj svetovou aplikáciou, ktorú ani nevedeli spustiť načas a bez lapsusov, ako boli nezmyselne formulované otázky v sprievodnom dotazníku.

Teraz ale nečakane akákoľvek povinnosť štátnej karantény podľa všetkého pre drvivú väčšinu ľudí prichádzajúcich na Slovensko ZANIKLA. Ale vláda sa to nenamáhala NIKOMU OZNÁMIŤ. Túto informáciu sa nedozviete ani z oficiálneho vládneho korona webu.

Neuveriteľne nemorálny biznis s bábätkami

Minister vnútra Mikulec totiž cez svoj FB status (áno, proste sme krajina mimo civilizovanej Európy, kde sa oficiálna politika vyhlasuje FB statusmi) oznámil, že e Karanténu si musia stiahnuť len tí, ktorí na územie SR vkročia z Ukrajiny a Poľska. Ak prídete z ČR, Rakúska alebo Maďarska, nemusíte si stiahnuť ani aplikáciu, ani ísť do štátnej karantény. A to dokonca ani vtedy, ak by ste do týchto krajín prileteli z Ria, New Yorku alebo iného ohniska nákazy!!! V tom prípade máte len povinnosť ísť do domácej izolácie. V tejto chvíli nie je ani celkom jasné, či vám pri ignorovaní nutnosti domácej izolácie vôbec hrozí nejaká pokuta (pravdepodobne nie).

Chápete? Zo stavu, kde sme si chránili hranice akoby sme boli obliehaní, sme zrazu v stave, že sa tu dostane prakticky hocikto od hocikde. Ťažko povedať, či si vôbec vláda uvedomila, čo sa presne deje pri tom, ako otvára niektoré hranice, ale zároveň nevytvára dodatočné pravidlá pre pohyb osôb.

Plus, ako som spomenul, vlastne o tomto všetkom doteraz nikto ani nevedel, až dnes sa novinári začali ministerstva vnútra pýtať, čo teda vlastne platí. Na to minister vnútra reagoval – statusom na FB.

Táto vláda postupne prekonáva všetky predstavy, aké sme o jej nekompetentnosti mali.

Ak by som kandidoval na funkciu generálneho prokurátora, lex Lipšic by v parlamente zrušili obratom

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies