Zastavme fašizmus

Toľko všetci vedci na svete omieľali, že aj očkovaní šíria Covid, až slovenská vláda rozhodla, že ho môžu šíriť ďalej. Perfektné.

Namiesto toho dnes Hegerova vláda zakázala testovaným nezaočkovaným ľuďom vstup do predajní a na kultúru. To nemá akúkoľvek logiku – očkovaní ľudia sa ďalej nebudú testovať a ďalej sa bude šíriť Delta.

Ale hlavne, že zbavíme ľudských práv tých, čo sa doteraz poctivo testovali. A ublížime polke Slovenska. Tým zlým „dezolátom“ a „dobytku“… Len tak z plezíru… Keby Hitler žil, bol by na túto vládu hrdý.

Máme tu nefalšovanú segregáciu. Heger dnes predstavil trojtýždňové opatrenia, ktoré sa môžu pretiahnuť aj na 30 rokov. Tak to v totalitách obvykle býva.

Nezaočkovaní ľudia nesmú do reštaurácií, do kina, na šport a dokonca ani do predajní (mimo potravín a drogérie). Ak vám to náhodou pripomína Norimberské zákony, tak zase nepreháňajme – Židia do obchodov chodiť mohli. V určených hodinách.

Prestaňme sa tu konečne hrať na slovíčka. Proste je to fašizmus. A jasné – do plynových komôr nás (zatiaľ) neposielajú, ale robia presne to, čo robili fašisti na začiatku svojej vlády. Tým so „zlou krvou“ a „zlými názormi“ berú slobodu.

Deň boja za slobodu a demokraciu má práve teraz opäť veľký význam

To je samo osebe v 21. storočí niečo šialené. Zajtra Slovensko musí vyjsť do ulíc – postavme sa proti očkovacej totalite, postavme sa proti apartheidu! Zastavme fašizmus!

Ak náhodou ešte niekto očakáva, že sa za ľudí postaví prezidentka Čaputová, tak ho sklamem. Tá si aktuálne preberá v Prahe medailu za… Ospravedlňujem sa, neviem, či to dokončím bez toho, aby som nevybuchol v záchvaty smiechu…

Hlboký nádych, raz, dva, tri, štyri… Upokoj sa, Ľuboš…. Medailu za, hihi, starostlivosť o pravdu, slobodu, politickú kultúru a vládu práva… Hihihi… Zuzana Čaputová. Toto je fór roka.

Medailu za pravdu dostane politička, ktorá sa preslávila reklamou, že vakcína je sloboda. Väčšia lož ešte v 21.storočí nevznikla, tak prečo jej nedať medailu. Aj tisíc. Za všetky jej lži.

Zuzana Čaputová obhajuje, aby bola nezaočkovaná polovica Slovákov zbavená svojej slobody – a tak jej dajme medailu za slobodu, paráda! A jednu poprosíme aj pre saudskoarabského kráľa, aj ten za slobodu bojuje zhruba s rovnakým zápalom!

A ešte lepšie – ona dostane medailu aj za politickú kultúru! Pred pár dňami v rozhlase vynadala opozícii a krivo ju obvinila, že chce dávať milosti korupčníkom. No chápete – toto je ten drahocenný príspevok hlavy štátu k politickej kultúre!

Na záver to najlepšie – medaila za vládu práva. Zuzane Čaputovej za to, že sa verejne postavila za obvinených čurillovcov v otvorenom prípade. No ani slovkom neodsúdila, že štát odpočúva lídra opozície a nedokázala odsúdiť ani to, že štát poslal na smrť Milana Lučanského. Úplný Rule of Law! Či Rule of Death?

Fakt som zvedavý, koho český senát ocení budúci rok. Keď vidím, ako je latka vysoko, možno medailu dajú in memoriam Šaňovi Machovi. Za príspevok ku slobode a vláde práva. Prepáčte, ale toto je výsmech.

Prosím, priatelia z Čiech, choďte sa porozprávať do slovenských regiónov s bežnými ľuďmi, čo si o Zuzane Čaputovej myslia. Veď sa ich ešte ani raz nezastala, zmarila referendum a jediné, na čo myslí, je ona sama, dcéra, gejovia a Gréta. Nič iné ju nezaujíma.

Po mne tu teraz vyvreskujú jej súdruhovia z Progresívneho Slovenska, aby som sa jej ospravedlnil za moje tvrdé slová. Áno, bude mi potešením. Naozaj ma mrzí, ak musím prezidentku takto ostro kritizovať.

Ale nech sa najskôr ona ospravedlní Slovákom, že im ukradla referendum. A opozícii za to, akú nenávisť proti nám šíri. Nech povie „prepáčte“ nezaočkovaným ľuďom za to, že ich nechráni pred segregáciou.

Nech sa ospravedlní mne za to, že ma chce zastaviť v mojej legitímnej opozičnej práci a ešte za moje „zastavenie“ lobuje aj u predsedu Smeru Roberta Fica. Nehanbí sa za to?

Ak sa za toto všetko ospravedlní a bude sa konečne správať, ako sa patrí na hlavu štátu, ospravedlním sa aj ja – ako muž žene.

Nie, Slováci už nemajú kam ustupovať. Niet nikoho pri moci, kto by sa ich zastal. Vláda ich oberá o všetky práva, prezidentka si za svoju pasivitu preberá ocenenia, parlament ovláda stádo servilných pročkov.

Jediná šanca je ulica. O pár dní vyhlásia núdzový stav a zavrú nás všetkých do domáceho väzenia – nás, nezaočkovaných „podľudí“. Nemá to epidemiologický zmysel, má to len totalitný zmysel – boja sa ľudí, boja sa, že odpor v uliciach bude rásť.

 

Dnes ide o všetko. Poďme do ulíc, priatelia. O 13.00 pred parlamentom! Tu na tomto mieste – pri soche Alexandra Dubčeka. Zradili jeho odkaz, zradili všetko, čo sľubovali.

 

Zastavme ich, bratia!

Klamár Matovič ukazuje Slovenku dlhý nos

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies