Bublina praskla, Kočner nikdy nemal byť vzatý za falšovanie zmeniek do väzby

Ako sme už pred pár dňami zverenili,  zmenky vydané Pavlom Ruskom neboli sfalšované,  JUDr. Daniel Lipšic a prokurátor JUDr. Šanta oklamali celé Slovensko. Zmenky boli preukázateľne evidované v podsúvahovej časti účtovníctva už v roku 2001 v Kočnerovej firme Inkasný servis. Pravosť zmeniek potvrdila pred súdom aj znalkyňa Geistová, keď na priamu otázku Mariána Kočnera pred súdom odpovedala, že zmenky neboli sfalšované.  Z uvedeného vyplýva, že nepochybne  od roku 2000 existovali. Profesionálny prístup a odbornosť Jána Šantu v zápätí stojí na dvoch otázkach:

Bol prokurátor Šanta, ktorý sa zúčastňoval pojednávaní na civilnom súde ako verejnosť iba povrchný, keď si nevšimol listiny, z ktorých táto pre trestné konanie podstatná okolnosť vyplývala?

Alebo si bol tejto skutočnosti vedomý  a rozhodol sa právnu skutočnosť a materiálny dôkaz ignorovať a začať inkvizičný proces, len aby vyhovel záujmu Markízy a americkému kapitálu?

JUDr. Daniel Lipšic ako právny zástupca Markízy bol určite dosť presvedčivý pre začatie trestného stíhania, pretože Markíze na zmenkovom spore stála existencia.

Denník N v spolupráci s Danielom Lipšicom porušuje zákon a marí spravodlivosť

Nedokážem posúdiť, čo je pre prokurátora Šantu horšie, či fakt, že si takýto významný materiálny dôkaz nevšimol, vydal pokyn na vznesenie obvinenia a podal obžalobu s tvrdením, že tento cenný papier je falzifikát alebo jeho presvedčenie, že vedenie účtovníctva nie je dostatočný dôkaz proti jeho tvrdeniam a vyfabrikovaným nepresvedčivým posudkom osobami, ktoré nie sú znalcami.

JUDr. Šanta by mal rezignovať na pozíciu prokurátora a prestať vykonávať právnu prax, pretože svojim nezákonným konaním spôsobil rozsiahle škody a zavádzal celú verejnosť.

Prokurátor JUDr. Ján Šanta by, vzhľadom na doterajšiu publicitu a vystupovanie pred médiami, mal verejnosti ozrejmiť najmä dôvody svojho nezákonného konania.

Verejná mienka naprogramovaná a živená americkým kapitálom, útok na našu ústavnosť

Skutočnosť, že Markíza patrí americkej CME a  Lipšic zastupuje Markízu nebude nikto spochybňovať. Spochybniť nie je možné ani fakt, že Markíza cez PR agentúry zaplatila takmer 2, 5 milióna za informovanie o kauze spolupracujúcim médiám, ktorých úlohou je odvádzať pozornosť od skutočného stavu dokazovania a zabrániť zverejneniu podstatných informácií súvisiacich s konaním.  Lipšicova iniciatíva pri zastupovaní pozostalých Jána Kuciaka, jeho spolupráca, iniciatíva a nadštandardné vzťahy s médiami, ktoré dostávajú z vyšetrovacích spisov tie najdôvernejšie informácie, má svoju cenu.

Média nás ohlupujú propagandou, piata veľmoc verejnosti vnucuje lži

Posledným koordinovaným útokom  na princípy ústavnosti, verejnej mienky, ale najmä na ovplyvňovanie justičných orgánov, je údajne políciou odovzdaných 57 TB dát investigatívnym novinárom, ktorí z Českej republiky odstreľujú ktorúkoľvek nepohodlnú, verejnú osobu pôsobiacu na Slovensku.

Veľký brat mystifikuje a zasahuje z Česka

Skupina niekoľkých ľudí financovaných zahraničným kapitálom,  nielenže  vyvolala na Slovensku  najväčší škandál v jeho samostatnej histórii Slovenska, ale zároveň systematicky útočí na našu štátnosť.  Veľký brat mystifikuje a zasahuje z Česka. Za touto iniciatívou nestojí žiadna nezávislá žurnalistika, ale logisticky a technicky vyspelá spravodajská služba.

Skupina používa v rozpore so zákonom a ústavou pochybným spôsobom získané  a obsahovo manipulované nahrávky v objeme 57 TB.  V spolupráci so spriaznenými médiami, donedávna financovanými oligarchami, významne usmerňovaná Markízou, respektíve Danielom Lipšicom,  v predvolebnom období, nezákonným spôsobom diskredituje politických oponentov. Skúškou hranice tolerancie bolo uverejnenie zvukového záznamu súkromnej komunikácie Andreja Danka a Aleny Zsuzsovej, ktorým sa dopustili trestného činu.

Bezpečnostný výbor NR SR, generálny prokurátor a minister spravodlivosti by mali zasiahnuť a nastoliť právny stav

Slovensko sa pred voľbami nachádza v situácii, keď na základe obrovskému tlaku médií, ktoré sa vydávajú za zástupcov verejnej mienky,

Z prípadov Mariána Kočnera si opozícia vyrobila pole  na odstraňovanie nepohodlných  sudcov, prokurátorov, politikov. Niekoľko a asi desiatka novinárov koordinovane, programovo, systematicky a s vedomým cieľom zneužívať verejnosť má prístup k trestným spisom, z ktorých vyberá a zverejňuje dôverné informácie. V situácii, keď už dochádzajú vymlátené prípady z Threemy spájajú sa s tzv. investigatívnym centrom, začínajú zverejňovať vyberané časti databázy dosahujúci objem 57 TB. Mimochodom médiami prezentovaná autorita ako České investigatívne centrum je spravodajská bunka zahraničnej služby, podobne ako fiktívny  Ústav nezávislé žurnalistiky.

Na Slovensku sa nikto nepýta a nezaujíma o to ako, kde, komu a kedy polícia tieto informácie odovzdala!

Údajná investigatívna  skupina má k dispozícii desiatky tisíc hodín videozáznamov, hovorov, listinných dôkazov pochádzajúcich z prostredia brachiálnych zložiek, pôsobí v zahraničí a mimoriadnym spôsobom zasahuje do nášho verejného života dispozíciou a zverejňovaním informácií.

Bezpečnostný výbor, Generálna prokuratúra a Inšpekcia ministra vnútra by mali okamžite tieto okolnosti preveriť a vyvodiť zodpovednosť.

Aj v Českej republike by mali začať konať

Zbieranie, získavanie, zhromažďovanie a následné zverejňovanie informácii o občanoch  cudzieho štátu aj v jurisdikcii Česka má svoje následky. Trestnoprávna kvalifikácia porušenia listového tajomstva, zasahovania do cudzích práv a porušovanie ústavných práv občanov  aj cudzieho štátu je jasnou, vedomou, protizákonnou činnosťou.

Zmenky neboli sfalšované,  JUDr. Daniel Lipšic a prokurátor JUDr. Šanta oklamali celé Slovensko

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies