Budeme tvrdo bojovať proti obrannej dohode s USA

Je to judášska zmluva, ktorá likviduje našu národnú suverenitu.

To najdôležitejšie, čo dnes Robert Fico povedal, bolo jasné varovanie do budúcnosti – ak by Hegerova vláda túto zmluvu násilne pretlačila, my túto zmluvu zrušíme, keď sa dostaneme do vlády. Nech to vo Washingtone vedia a nech to rovno sami zrušia.

Americká armáda môže podľa tejto škandalóznej dohody na Slovensko doviezť čokoľvek – bez toho, aby to mohol štát vôbec kontrolovať. Jadrové, chemické aj biologické zbrane. Vláda sa dočista zbláznila?

Americké tanky sa tu môžu promenádovať a nikto ich nemôže kontrolovať. Tomuto sa v politologickej literatúre hovorí – okupácia. Ak toto Naď s Korčokom spískali, musia za to niesť trestnoprávnu zodpovednosť.

Bude sa história opakovať?

Pred pár dňami v Poľsku opitý americký vojak zmlátil poľskú policajtku. Poľskému policajtovi zlomil ruku. Keby platila Naďova dohoda s USA, tak ho na Slovensku ani nemôžeme stíhať. Toto tu chce Čaputová?

Smer otvorene vyhlasuje, že takúto dohodu nikdy nepodporí. Robert Fico to povedal úplne zreteľne – nikdy nemôžeme dopustiť narušenie suverenity Slovenskej republiky a de facto trvalú prítomnosť cudzích vojsk na našom území.

Slovensko sa dnes musí zjednotiť proti okupácii. Nerozumiem, prečo aj v tejto chvíli majú niektorí opoziční politici potrebu kopať do Smeru – ak by ich platili Američania, nerobili by to inak. Hovorí sa tomu – rozdeľuj a panuj.

Nie je čas na vzájomné rozpory. Áno, už v minulosti sa Američania snažili o obrannú dohodu, ale Smer ju spolu s SNS zastavil – sám som proti tejto dohode bojoval ako lev a do detailov si to pamätám. Američania narazili na nás a prehrali.

Robert Fico dnes jasne potvrdil, že takúto dohodu sme odmietli, rovnako ako sme odmietli americké vojny v Iraku či Juhoslávii. Vždy sme stáli na strane Slovenska a mieru a v roku 2020 sme sa očistili od všetkých, ktorí veci vnímali inak. Tak prestaňte vyrývať.

Odmietame eskaláciu konfliktu s Ruskom. Ruskú federáciu považujeme za priateľov a považujeme za choré, aby USA rozmiestňovali svoju armádu na hraniciach s Ruskom a ešte pišťali, že Rusko niekoho ohrozuje.

Nie je to Rusko, ktoré rozmiestňuje svoje armády v Mexiku či v Kanade. Sú to Američania, ktorí presúvajú zbrane k ruským hraniciam a ohrozujú bezpečnosť Európy. A my nemôžeme dopustiť, aby sa Slovensko stalo prvým terčom vo vojne, do ktorej nás Američania ženú.

Nezákonné konanie, vynieslo vyšetrovateľa NAKA na post vedúceho protikorupčného odboru

Keď som videl, ako na Ukrajine 1. januára pochodovali neonacisti s vlajkou Banderu, tak sa pýtam – to chce vážne niekto podporovať ukrajinských neofašistov? To vážne niekto chce podporovať americké vojny?

My v Smere budeme – tak ako vždy – tvrdo bojovať proti tejto vazalskej vláde, vrátane prezidentky Čaputovej, ktorá chce predať našu suverenitu za misu šošovice – je veľkou otázkou, či si ich administratíva USA nekúpila.

Rovnaký otáznik platí pre médiá. To, čo na dnešnej tlačovke Roberta Fica vyvádzala Markíza, vyvoláva vážnu otázku: to za toto dostávajú milióny od vlády na vakcinačnú kampaň?

Keď sa pozrieme, komu patrí Denník N, vidíme firmu prepojenú na USA. Keď sa pozrieme, komu patrí SME, vidíme Sorosovu firmu z USA. Tódovú vyznamenáva americká veľvyslankyňa, liberálne médiá sú podporované Američanmi.

Čudujete sa potom, že kopú do Smeru, ktorý odmietol dohodu s USA? Čudujete sa potom, že ešte aj z Maroša Žilinku už robia ruského agenta? Čudujete sa, čo tieto skorumpované médiá páchajú?

Nie, dnes nemôžeme veriť Čaputovej, Hegerovi ani médiám. Sú v ťažkom konflikte záujmov a slúžia Amerike, nie Slovensku.

Našou jedinou šancou ako slovenských ľavičiarov a vlastencov je spoločne bojovať proti obrannej dohode s USA. Robert Fico dnes jasne ukázal, že Smer bude vždy stáť na strane Slovenska a národnej suverenity!

Žilinkovi médiá vyčítajú, že ide do Moskvy

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies