Športom k zdraviu a k slobode

Po tom, čo vakcinačná propaganda narazila na mantinely počas hokejových MS do 20 rokov, ktoré napriek vysokej zaočkovanosti hokejistov museli zrušiť, dáva šport ďalší gól do siete zvrátenej propagandy útočiacej na slobodu! Novak Djokovič vyhral súd a môže zostať v Austrálii napriek tomu, že je neočkovaný! Definitívna porážka obmedzovania slobody to, ale ešte stále nie je, hoci nezmyselnosť násilného nútenia dať sa zaočkovať je už podčiarknutá niekoľkokrát!

Môžu písať propagátori vakcíny čo chcú, ale strčenie Djokoviča do imigračného hotela bola len ukážka toho, že je jedno kto neposlúcha a pichnúť sa rozkazom spoločností vyvíjajúcich vakcíny musí každý! Andrej Bán jeden z fanúšikov vakcín doteraz bez dokončeného výskumu napísal “…čím väčší pajel, tým lepšie pre jeho mýtus…, …Novak sa zrejme stane symbolom odporu všetkých nezaočkovaných na všetkých kontinentoch…”, ako správny a oddaný človek veľkým farmafirmám “predpovedal” čo sa z Djokoviča stane. Gratulujem, škoda len, že podobné predpovede nemali v Austrálii, ale len v provládnom slovenskom denníku N, určite by chybu zatvoriť Djokoviča neurobili!

Bán nie je žiadna Sibyla, či Baba Vanga, napokon Djokovič bol symbolom odvahy proti nastolenému systému už pred samotným odobratím víz v Austrálii! Športovec zarábajúci milióny nielen výkonmi na kurte, ale aj reklamou riskoval, že odmietnutím “pichnúť si včeličku”, stratí sponzorov a nemalé finančné prostriedky, ktoré ho v skorom dôchodkovom veku športovca budú živiť zvyšok života…

Analytik Ján Baránek povedal, že “odvaha zdražela, statočných ubúda”! Djokovič ukázal odvahu, keď odmietnutím jedinej cesty a jednej pravdy riskuje stratu miliónov na účte. Čo riskuje bežný Slovák? Stratu mizerne platenej práce? Exekútora pre hypotéku? Lenže kto im bude v tých “otrokárňach” robiť, alebo načo budú bankám tisícky domov?

Koľko teda stojí sloboda?

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies