Vláda chce zaviesť režim OP+ . Diskrimináciu a segregáciu ešte pritvrdzuje.

Vo svete sa okrem OMIKRONU už objavujú ďalšie mutácie ako IHU, DELTAKRON (delta+omikron), FLURONA (chrípka+korona) a mnohé ďalšie, ktoré ešte ani nemajú meno.

To predpovedali viacerí uznávaní virológovia a imunológovia, ktorí upozorňovali na to, že aj samotné očkovanie môže spôsobovať vznik ešte infekčnejších variantov.

Informácie o týchto variantoch a ich liečbe sú vzhľadom na nedostatok informácií zatiaľ veľmi rozporuplné a mnohé doterajšie postupy sa môžu stať neúčinné (napr. aplikácia monoklonálnych protilátok a aj samotné očkovanie).

Dnes už je jasné, že očkovaním sa toľko sľubovaná kolektívna imunita nikdy nedosiahne a potvrdzuje to aj vývoj v najzaočkovanejších krajinách. Kedy si to vlády priznajú nevedno, nakoľko stále rastie tlak na 3. dávku a niekde už aj na 4. dávku očkovania! Koľko dávok očkovania chcú ešte ľuďom napichať nevedno!

Samozrejme zodpovednosť za prípadné vedľajšie účinky (aj tie fatálne) nenesie v podstate nikto. O odškodňovaní postihnutých osôb ani chýru ani slychu. A riziko vyplývajúce z očkovania detí sa potichu prehliada.

Ústavný súd v roku 2021 vydal až 13 rozhodnutí o porušovaní ľudských práv

MatovičoHegerova vláda namiesto toho, aby nastavila rovnaké nediskriminačné pravidlá pre všetkých obyvateľov a snažila sa dostať život na Slovensku do normálu (pri rešpektovaní základných pandemických pravidiel) stále vymýšľa nové ešte tvrdšie segregačné pravidlá!

Najnovšie chce vláda zaviesť tzv. režim OP+.

Znamená to, že do niektorých zariadení a priestorov pustia len ľudí, ktorí sú už trikrát zaočkovaní! Tí, ktorým vláda sľubovala po druhom očkovaní slobodu, ju zrazu stratia a bude sa od nich dodatočne vyžadovať test. Ak je toto tá vysnená sloboda, tak ďakujem pekne!

O potláčaní základných práv a slobôd neočkovaných a zdravých občanov sme už veľa povedali a napísali. Ich diskrimináciu a segregáciu  ide vláda rozšíriť ešte aj na dvakrát zaočkovaných, ktorým sľubovali slobodu.

Zaočkovaných ľudí vláda proste klamala, klame, a bude klamať. Som zvedavý, kedy vymyslia tieto „mozgy“ opatrenie OP++, OP+++, prípadne OP++++ (keď budú požadovať 4, 5, 6 očkovaní na vstup do určených priestorov!?

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies