Vtip roka

Vážená pani prezidentka,

chápeme, že verne slúžite Spojeným štátom americkým a preto arogantne kopete do Maroša Žilinku za úplne štandardnú zahraničnú pracovnú cestu do Ruskej federácie.

Len prosím Vás vysvetlite Vašim nadriadeným, ktorí Vám na americkej ambasáde píšu prejavy a vyhlásenia, dve elementárne veci:

Nepoučuj z koberca o vhodnom správaní

Na obrázku môže byť 2 ľudia, stojaci ľudia a text

Ak Vy osobne kritizujete Maroša Žilinku, že je „nevhodné“, ak dôstojne reprezentuje Slovenskú republiku na 300.výročí ruskej generálnej prokuratúry, tak by bolo lepšie, ak by ste sa v pozícii prezidentky neváľala po podlahe kvôli bulvárnym fotkám.

Lebo takto rozvalená na koberci pôsobíte, že ste to Vy, ktorá celkom „neporozumela“ pozícii hlavy štátu. Iba taká skromná rada pre Vašich amerických kamarátov. V dobrom.

Nezarezávaj referendum každého pol roka

Keď sa budete oháňať tým, že Obranná dohoda s USA je taká vynikajúca pre Slovákov, tak nedáva žiaden zmysel, prečo by ste nemohli počkať s jej podpisom a dať ju na odsúhlasenie ľuďom v referende – veď Slováci ju potom celkom isto radostne odobria, či?

Ja viem, že podľa prieskumu verejnej mienky Vášho pro-amerického Globsecu 47% Slovákov fandí Rusku a len úbohých 17% Amerike a preto sa referenda o amerických základniach bojíte ako čert kríža.

Ale keď už sa hráte na tú slobodu a demokraciu, fakt nedáva zmysel každý polrok zarezať jedno referendum, pani prezidentka, fakt nie. Budete vyzerať spolu vládou aj Vašimi americkými chlebodarcami ako hrozní lúzri.

Ale nenechajte sa rušiť, pani Čaputová, nemusíte kvôli mne vstávať z koberca, chcel som Vám len dať pár dobrých rád… Nie je za čo

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies